نتایج جستجو برای عبارت :

بهترین روش مطالعه دروس مختلف

سلام عرض میکنم خدمت تمامی کنکوری های عزیز ، و دانش آموزان گلم
امروز
میخوایم روش مطالعه pq4r رو براتون توضیح بدیم که برای همه دروس صدق میکنه
، روش مطالعه ای که استاندارد ترین روش مطالعه جهانی نامگذاری شده با یه
سرچ ساده توی گوگل میتونین از صحت این خبر آگاه باشین
خب
اینبار هم یک ویدیو مشاوره و آموزشی دیگر برای شما عزیزان آماده کردیم ،
امیدوارم این ویدیو برای شما کنکوری های عزیز مفید واقع بشه.
برای دانلود و مشاهده ویدیو
اینجا کلیک کنید
ما در کلاس خود دانشجوهایی داریم که دروس ترم اول را در دبیرستان ، دروس ترم دوم را ترم اول و حال که در اواخر ترم دوم به سر میبریم در حال مطالعه ی دروس ترم 3 و 4 هستند...همچین دانشجوهای پیش خوانی .. !
آدم هرقدر هم تلاش کنه و موفق باشه اینا رو که میبینه احساس پوچی میکنه :)) که چخبره بابا 
مثلا الانی که من در حال خوندن واسه میانترم هفته ی بعدم و فکر میکنم چقدر دانشجوی خوب و به فکری هستم ، اونا دارن واسه میانترم ترم بعدی آماده میشن :دی
یکی از دغدغه های دانش آموزان بعد از ایام امتحانات این است که سطحشان در هر درس در چه حد است !!!
من نیز پس از ایام امتحانات دچار این سردرگمی شده بودم که پس از استفاده از این کتب توانستم یک ارزیابی مفید و جامع نسبت به خود داشته باشم.  یا به عبارت دیگر پس از مطالعه ی دروس نیم سال اول و هم چنین دروس پایه در پی یافتن نقاط ضعف و قوت خود بودم.
ادامه مطلب
مشاوره تحصیلی یک راه مناسب به منظور هدف گذاری و پیشرفت درسی در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.
در بخش مشاور تحصیلی مقالات و مراکز برتر مشاوره درسی قرار داده شده است.
مشاوره تحصیلی شامل:چگونگی مدرسه رفتن کودکافزایش انگیزه درس خوانیروش های صحیح مطالعهروشهای تست زنیروشهای درک مطلبتکنیک های یادگیری مفهومی ریاضی و فیزیکروشهای مطالعه دروس نظریروشهای مطاعه صحیح دروس پزشکیروش صحیح برنامه ریزی درسیکاهش استرس امتحانبرنامه ریزی درسیروش مطا
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان دروس یکپارچه سازی و نظریه زبان ها :
همانطور که در کلاس گفته شد برای هر یک از دروس فوق دو جزوه ی مشابه که مکمل یکدیگر هستند در وبلاگ بارگذاری شده است که مطالعه ی هر دو جزوه برای امتحانات پایان ترم لازم و ضروری است.
موفق باشید.
✍️ با توجه به تجربه تدریس بیش از 20 سال در کنکورفنی، کتاب درسی را بهترین منبع برای مطالعه و آمادگی کنکور می‌دانم و به همه داوطلبان کنکورفنی99 (هنرجویان شاخه فنی و شاخه کاردانش) توصیه می‌کنم قبل از رفتن سراغ کتاب تست و یا شرکت در آزمون آزمایشی موسسات مختلف، ابتدا کتاب درسی را مطالعه کنند.(فایل PDF هشت کتاب‌ درسی تخصصی در کانال بارگذاری شده است)
https://t.me/KonkorFanni/950
در تالیف کتابِ کنکور کامپیوتر قصد داشتیم برای همه دروس، خلاصه درس نوشته شود، اما به
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
معرفی قالیشویی های منطقه دروس

آیا برای شستشوی فرش های خود در دروس نیاز به قالیشویی دارید ؟

ما به شما بهترین قالیشویی در دروس را معرفی می کنیم !

سرعت در ارائه سرویس توسط قالیشویی در دروس

معتبرترین قالیشویی شبانه روزی دروس

با سابقه طولانی در زمینه قالیشویی و فرش شویی در دروس

همین حالا با قالیشویی خوب در دروس تماس بگیرید

آندیالند سایت معرفی قالیشویی ها در سراسر تهران

تماس باقالیشویی نزدیک دروس و یا قالیشویی در شمال تهران

برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دستورکار برگزاری دوره های کوتاه مدت مربیگری
شرکت کننده در مربیگری. درجه. 3. حداکثر. 25. نفر می باشد. ساعات آموزش. دروس مورد نظر. ردیف. 60. دروس عملی و تخصصی شته مربوطه. 1. 12. آناتومی و فیزیولوژی عمومی.

چگونه کارت مربی گری درجه ۳ آقایان/بانوان صادر می شود؟ 
 پس از برگزاری کلاس ها و موفقیت در آزمون و کسب حد نصاب، ظرف ۲ ماه ، کارت مربیگری ... دروس عمومی برای دریافت کارت مربی گری بد
قالیشویی در دروس
قالیشویی ارزان در دروس تهران

معرفی بهترین قالیشویی در دروس همراه با شماره تلفن و آدرس قالیشویی

قالیشویی نمونه دروس

جمع آوری فوری فرش و تحویل سریع توسط قالیشویی نزدیک دروس

همین حالا با قالیشویی در دروس آندیالند تماس بگیرید و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید .

فعالترین قالیشویی شمال تهران

با توجه به این آمار شما به اهمیت دروس پایه پی خواهید برد. نباید این نکته را فراموش کنید که چون اکثر شما عزیزان امسال در دوره دوازدهم به سر می بردید، تسلط شما بر این دروس بیش از دروس پایه هست. تجربه نشان می دهد اکثر داوطلبین در جلسه کنکور در پاسخ گویی به سؤالات دروس پایه با مشکل مواجه می شوند. 
به نقل از تبیان و پی سی کنکور ؛ شما امسال به اندازه کافی حق مطلب را برای مطالعه دروس پیش ادا کرده اید. بنابر این سعی کنید در حین امتحانات نیمسال دوم به مط
سلام خدمت دوستان عزیز
من داوطلب کنکور نظام قدیم هستم، رشته انسانی، راهنمایی میخوام در مورد شیوه مطالعه دروس تاریخ و جغرافیا حسابی مشکل دارم، نمیدونم با چه روشی میتونم یاد بگیرم.
در مورد نحوه مطالعه دروس تاریخ و جغرافیا لطفا توضیح بدید، برای تمرین تست زنی، کتاب آبی قلمچی خوبه یا نه، روش لایتنر خوبه برای یادگیری این دروس؟
مرتبط با رشته انسانی:
معرفی بهترین منابع برای‌ کنکور انسانی نظام جدید
انسانی خوندم ولی میخوام واسه ارشد صنایع شرکت
چگونه با کمک سنجش تکمیلی امیر کبیر در آزمون ارشد رتبه اولی شویم ؟
آزمونکترشناسی ارشد  یکی از سرنوشن ساز ترین  آزمون ها در کل دنیا است. در آزمون ارشد یک مرحله آزمون کتبی وجود دارد
برای موفقیت در آزمونارشد  و رسیدن به رتبه های برتر باید پشتکار و تلاش بالایی داشت.
در ادامه مواردی که میتواند کمک کند در رتبه اولی شدن در آزمون ارشد شرح داده میشود.
با سنجش تکمیلی امیر کبیر همراه باشید

نکات مهم
*برنامه ریزی یکی از کلید های اصلی موفقیت در آزمون ار
توصیه های نوروزی به داوطلبان کنکور ; بهار
در راه است سال دیگری از راه میرسد وبرای شما کنکوری های عزیز عید امسال
معنی دیگری دارد.عید بهترین فرصت برای مطالعه است. این را همه کنکوری ها به
ویژه دانش آموزان سال چهارم می دانند.چون دو هفته وقت دارند تا به مرور
درس های سال گذشته یا جبران کم کاری ها و تقویت نقاط ضعف خویش بپردازند.شما
باید به عنوان یک داوطلب کنکور دیدگاه خود را نسبت به تعطیلات نوروزی
تغییر دهید،یعنی اگر در سال های گذشته در ایام نورو
مطالب موجود در بروشور آموزش مبتنی بر شایستگی:
ساختار دروس شاخه فنی و حرفه ای
مواد درسی که ارزشیابی آنها مبتنی بر شایستگی است
نحوه ثبت و محاسبه غیبت در پودمان های دروس شایستگی
نحوه ارزشیابی دروس شایستگی
ارزشیابی دروس کارگاهی
منابع لازم برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس عمومی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
منابع دروس اختصاصی جهت برنامه ریزی کنکور تجربی 99
برقراری تعادل میان دروس عمومی و اختصاصی
تاثیر کرونا بر برنامه ریزی کنکور
چگونه برنامه ریزی درستی برای کنکور داشته باشیم؟
برنامه‌ریزی کنکور تجربی همواره به عنوان یکی از موضوعات مهم در تمامی مراکز در کانون توجه بوده است موضوع برنامه‌ریزی در تمامی مراحل زندگی نقش بسیار مهمی دارد این موضوع برای مطالعه و به و
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
در ایامی که به کنکور بیشتر و بیشتر نزدیک می‌شویم دانش‌آموزان زیادی داریم که دچار نگرانی می شوند. هر چه به پایان یک پروژه نزدیک تر می شویم اهمیت زمانی که در اختیار داریم بیشتر مشخص می شود. در این میان تنها دانش‌آموزانی موفق می‌شوند که به روند برنامه ریزی خود ادامه می‌دهند و پا پس نمی‌کشند هرچند که افت داشته باشند هرچند که فشارها و استرس‌ها سر به فلک بکشند باز به هر کیفیت ادامه می‌دهند و کاملا قافیه را نمی‌بازند.
نکاتی که باعث می شود عده ا
سلام 
من داوطلب کنکور انسانی نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه عربی اختصاصی،  ادبیات اختصاصی، ریاضی و درس اقتصاد.
دوستان، لطفا تجربیات خودتون رو در رابطه با این دروس بیان کنید؛
بعد برای آموزش مبحث عروض و قافیه از چه منابعی استفاده کردین؟؛ منابعی که دارم ببینید خوبه یا نه:

ریاضی، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
اقتصاد، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
ادبیات تخصصی، کتاب آبی قلمچی
عربی تخصصی، کتاب آبی قلمچی

ادامه مطلب
دانلود گام به گام دروس ششم
گام به گام تمام درس های ششم رایگان با جواب
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته :

گام به گام ششم ابتدایی

دانلود گام به گام دروس ششم - نمره برتر
شما این صفحه را چندین بار دیده‌اید. آخرین بازدید: 9/27/19دانلود گام به گام ششم - همیاربوک
برنامه گام به گام ششم همیاربوک - دانلود | کافه بازار
این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام د
خب این درس اول علوم دبستانه :)))
اما چند تا سؤال
اولین هدف معلم چیه؟
کتاب خوب چه کتابیه؟
خب فعلا اونا را ول کنید یه سؤال دیگه
دانمشند کیه؟
خب دانشمند کسیه که دانش را میمنده! نه؟
اون طور که از ظاهر امر پیداست مهمترین کار دانشمند مطالعه است. اما نه اون مطالعه، انواع و اقسام مطالعه
مطالعه به کمک کتاب، مطالعه به کمک معلم، مطالعه به کمک مشاهده مستقیم
پس مطالعه فقط کتابخوانی نیست. مطالعه یه فرآیند هدفمند و مستقله
هسته داخلی مطالعه و هدف اولی مطالعه چ
فیلم آموزش مدارهای الکتریکی ۱
درس مدار الکتریکی یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 3 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط
1️⃣ تصور غلط بسیاری از دانش آموزان این است که برای یادگیری بهتر و دقیق تر و کسب نمرات خوب در امتحانات مطالب را باید با سرعت خیلی کم مطالعه کرد. این مسئله که یادگیری مطلوب نیازمند تمرکز است، غیر قابل انکار است اما اگر سرعت مطالعه شما کمتر از سرعت مطلوب باشد، تمرکز شما کاهش پیدا کند. 
2️⃣  برای اینکه بتوانید دروس را با کیفیت مطلوب یاد بگیرید، باید با سرعت مطلوب مطالعه نمایید. این سرعت در افراد مختلف متفاوت است.بنابراین باید سرعت مطالعه خود را
آزمون کتبی دکتری که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند، دو بخش عمومی و تخصصی دارد. بخش عمومی شامل زبان دکتری و استعداد تحصیلی است.
بخش تخصصی نیز مربوط به دروس تخصصی هر رشته است.
منابع مناسب کنکور دکتری
دروس تخصصی در آزمون دکتری در دو بخش دروس کارشناسی و دروس کارشناسی ارشد طرح می‌شود. بنابراین منابع مناسب آزمون دکتری نیز شامل هر دو بخش است.
بهترین منابع برای کنکور دکتری، کتاب های تخصصی و منابع اصلی رشته است.
البته که همواره گفته می شود یکی
سلام و خداقوت
درسهای هفته ۵ام
۱-نشانی بهشت - درسنامه فاطمی
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/UDsFYA--
۲-گفتارهایی ‍‍‍پیرامون عاشورا
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/B20DZg--
یا درس نرمش قهرمانانه
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/UD1SNgU8
۳-انسان موفق - اعتماد به خدا
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/VzFXMA--

به دلیل مشکل در بروزرسانی درسنامه فاطمی، لطفا درس زیر را انتخاب نمایید:
درسهای بندگی در سوره فرقان
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/AG5WNQA3

به نکات زیر توجه نمایید:
1- حتما دروس را تا روز سه شنبه غروب
حجت الاسلام محسن قرائتی:
امروز ما به تألیف ۱۳۰ عنوان تفسیر قرآن کریم در عرصه‌های مختلف دانشگاهی مانند حقوق، امور نظامی، روانشناسی نیاز داریم تا بتوانیم در این عرصه‌ها به نیاز جامعه پاسخ دهیم. 
۴۲ رادیو در زمان دفاع مقدس به امام توهین و از صدام تمجید می‌کردند؛ آیا امروز در جهان امام آبرو دارد یا صدام؟
این روزها شاهد رگبار شبهه‌ها هستیم
عمر شما مبلغان موضوع است پس حق ندارید برای سپری کردن آن از دیگران تقلید کنید و باید بیشتر از دروس حوزه ر
✨﷽✨  ساعت برگزاری دروس در سال تحصیلی 97-98 دروس آیت الله حاج شیخ عبدالکریم فرحانی خارج اصول : ساعت 8 صبح خارج فقه: ساعت 8:30 صبح♻️ مکان: سالن اجتماعات مدرسه فیضیه〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس استاد حیدری فسائی مکاسب۱ : ساعت 7 صبح مکاسب۲ از ابتدای کذب: ساعت ۸♻️ مکان : مسجد آیت الله جوادی خارج اصول :  ساعت ۹ کفایه۱ : ساعت ۱۰♻️ مکان: مسجد امام زین العابدین (علیه السلام)〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس  استاد زنجیرزن حسینی رسائل ۵ _ مدرسه امام کاظم (ع) _ مدرس ۲۰
خب میخوام لیست اهداف 6 ماهه رو اینجا بنویسم و هر روز بنویسم در چه حدی تلاش کردم:
1- تموم کردن دوره متخصص اندروید تا اواسط تابستون ( باید تمرکز بر تمرین و زدن پروژه ها باشه و سرسری جلسات رد نشه.)
2- نوشتن دو اپلیکیشن و انتشار اونها در استور ها (یک ایده که مشخص هست -  ایده دوم باید پیدا بشه)
3- کاهش وزن حداقل 6 کیلو (روزانه حدود 200 کالری از طریق پیاده روزی و 50 کالری از طریق ورزش های مخصوص روزانه (اپ کاهش وزن) )
4- یادگیری لغات 504 - 1100 - 400 واژه تافل (با وبسایت mem
سلام!
این هم از فایل های معرفی منابع کنکور + کمی مشاوره مخصوص بچه های یازدهم هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی(+معارف)...
توضیحات مشاوره ای لازم برای هر درس در هر 3 رشته به صورت مختصر ارائه شده.
امیدوارم مورد استفاده دانش آموزان، مشاورین و معلمان محترم قرار بگیره.
فایل این مقالات به صورت لینک دانلود قرار داده شده.
ضمنا... «حتما فایل مقدمه رو هم مطالعه بفرمایید لطفا»
هر سوالی بود در قسمت نظرات در خدمتم.

مقدمه معرفی منابع

منابع پیشنهادی دروس عمو
رشته مترجمی زبان انگلیسی یکی از رشته‌ها در دانشگاه‌های ایران است که در آن کار ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و بالعکس به دانشجویان آموخته می‌شود. این رشته در سطح کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا در بیشتر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ایران وجود دارد. یک رشته نظری و عمومی با عنوان مطالعات ترجمه (که به یک زبان خاص مربوط نمی‌شود) در مقاطع بالاتر هم وجود دارد.
دروس رشته مترجمی زبان انگلیسی به سه بخش دروس عمومی، تخصصی پایه و تخصصی اصلی
کلاغ سپید پایه پنجم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کتاب کلاغ سپید پایه پنجم دبستان ...
,7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید گاج ,مشخصات، قیمت و خرید کتاب 7 کتاب پنجم دبستان کلاغ سپید اثر ,کلاغ سپید پنجم جدید ,کتاب گام به گام دروس پنجم کلاغ سپید (شاه کلید5) ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (5)(گام به گام دروس پنجم کلاغ) اثر جمعی از ,شاه کلید گام به گام دروس پنجم ابتدایی کلاغ سپید ,گاج کلاغ سپید دروس ۵ پنجم ابتدایی ,کلاغ سپید : گام به گام دروس پنجم ابتدایی شاه کلید کلاغ سپید
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل درسنامه خلاصه دروس علوم پایه رشته پزشکی، در قالب pdf در 382 صفحه با کیفیت عالی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
درسنامه خلاصه دروس علوم پایه رشته پزشکی
بهترین انتخاب برای مطالعه و جمع بندی تمام نکات آزمون علوم پایه در فرصت کم و مدت زمان کوتاه
شامل خلاصه دروس کامل :
بیوشیمی ، فیزیولوژی ، جنین شناسی ، بافت شناسی ، ایمونولوژی ، انگل شناسی ، بافت شناسی ، ویروس شناسی ،
بااین کانال به کانال های درسی دیگری نیاز نداریدکانال مارا به دوستان خود معرفی کنیددرسنامه،آزمون،نمونه سوال،پاورپوینت،فیلم آموزشی و... از همه دروسهرشب یک سوال از دروس گذاشته می شود و نفرات برتر در کانال معرفی می شوندادمین:امیرعلی شهبازیوبا حضور دبیران تیزهوشانفایل های خود رابه آدرس زیر ارسال نمایید:https://t.me/payehaftomsampad
برای اطلاع از آخرین فایل های درسی ما عضو کانال شویدpayehaftomsampad@
یکی از دغدغه‌ها و سؤالات پرتکرار طلاب عزیز در پایه هفت این است که بعضی می‌گویند دروس سابق اعم از ادبیان، منطق، فقه و اصول را ضعیف خوانده‌اند و چگونه می‌توانند جبران کنند، بعضی هم می‌گویند دروس سابق را خوب خوانده‌اند اما از حافظه‌شان رفته است. به طور کلی راه اصلی برای جبران نقائص گذشته این نیست که دوباره آن کتاب را درس بگیرید و مباحثه کنید بلکه
ادامه مطلب
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
تحلیل اطلاعات علمیاین مهم ترین دلیلی است که تو رو مجاب به شرکت در آزمون های آزمایشی میکنه. فرض کن که تو در طول یک ماه مبحث هایی رو طبق برنامه ریزی‌ خودت، مطالعه کردی و بعد سراغ مباحث بعدی برای مطالعه میری. اما واقعا خیالت از بابت مباحثی که مطالعه کردی راحت میشه؟ مسلما خیر.آزمون آزمایشی تحلیل نسبتا دقیقی از وضعیت علمی تو در تمامی دروس خواهد بود.
تجربه شرایط حضور در آزمون (کسب تجربه)کم نبودن و کم نیستن داوطلب‌هایی که اطلاعات علمی خوبی داشتن  و
ریاضی مهندسی جز دروس عمومی کارشناسی ارشد است که ضریب 3 را دارا می­ باشد. درس ریاضی مهندسی جز دروس آزمون دکتری است که جز دروس تخصصی محسوب می شود و دارای ضریب 4 است.
دوره آموزش ریاضی مهندسی درسی است که به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است. این دوره برای دانشجویانی که هیچ اطلاعاتی از مباحث آموزش ریاضی مهندسی ندارند بسیار مفید است.

برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته
 دردوره آموزش ریاضی مهندسی این درس به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است.-پیش نیاز دوره:
برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته تدریس می­ شود.
- تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر:
در دیگر کلاس های ریاضی مهندسی و همچنین کتاب های تست ریاضیات مهندسیمفاهیم معمولاً سخت و سنگین بیان می­ شوند که درفیلم آموزش ریاضی مهندسی  سعی کردیم همه مفاهیم لازم و ضروری را با زبان و
 دردوره آموزش ریاضی مهندسی این درس به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است.-پیش نیاز دوره:
برای دوره آموزش ریاضی مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته تدریس می­ شود.
- تفاوت این دوره با کتاب‌ها و مراجع دیگر:
در دیگر کلاس های ریاضی مهندسی و همچنین کتاب های تست ریاضیات مهندسیمفاهیم معمولاً سخت و سنگین بیان می­ شوند که درفیلم آموزش ریاضی مهندسی  سعی کردیم همه مفاهیم لازم و ضروری را با زبان و
کلاغ سپید پایه ششم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کلاغ سپیدپایه ششم دبستان هفت کتاب دریک کتاب ...
,کتاب گام به گام دروس ششم کلاغ سپید (شاه کلید6) ,کتاب‌های سری کلاغ سپید ,گام به گام دروس ششم دبستان کلاغ سپید شاه کلید ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (6)(گام به گام دروس ششم کلاغ) اثر جمعی از ,گام به گام ششم (پاندای دانا) ,مدرسه کلوب ,گام به گام پایه ششم ابتدایی دبستان 97,گام به گام دروس ششم دبستان کلاغ سپید ,دانلود کتاب کلاغ سپید ششم ابتدایی ,آینت ,گام به گام دروس شش
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و توصیه وزارت علوم و دانشگاه به برگزاری کلاس ها بصورت مجازی، به یاری خدا کلاس های دروس طراحی اجزاء دو، مقاومت مصالح یک و تئوری پلاستیسیته از طریق این وبلاگ و سایت مستندات دروس دانشگاه بصورت مجازی (غیرهمزمان) برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
با سلام خدمت کنکوری های عزیز وبلاگ.
امروز میخوام برای شما بهنرین مولفان و اساتید کنکور رو معرفی کنم،تا شما از سردرگمی منابع که من هم در همون اوایل گرفتارش بودم بیرون بیاین.
خب من به ترتیب دروس در کنکور دروس رو می نویسم و روبه رو اون هم اسم دبیران دلسوز و واقعی را می نویسم.
ادامه مطلب
شنبه: متون: مطالعه دروس، ورزش: برای شنبه (1398/9/30) تست زدن 120 طناب در یک دقیقه یا زدن تمام انواع طناب تا حالا یاد داده شده، نگارش: برای شنبه (1398/9/30) آزمون املا از کتاب فارسی (از ستایش تا فصل 2) + آزمون از کتاب ماتیلدا (توصیف عینی و ذهنی). (امروز 1398/9/23)
برای یکشنبه: عربی: حل کاربرگ داده شده + انجام کتاب کار، زبانشناسی: نوشتن جمله ی«من بهترین دانش آموز مدرسه هستم» به خط فونتیک، فناوری: روپوش به همراه داشته باشید + چسباندن علامت های صنعتی در صفحه ی 7 + آزمون ا
میدونی فرق الان من با چند سال پیشم چیه؟من حالا بیش از یک سال توی صنعت کار کردم.وقتی درس میخونم کاملا کاربردی بودن یا نبودنش و اهمیتش رو درک میکنم.مطالعه میکنم که بفهمم در صنعت چطور خواهد شد ، نه اینکه صرفا بعدش بتونم یه سوال رو حل کنم.کاش همه ما مهندس ها رو قبل از تحصیل یا اواسط تحصیل مجبور میکردن یک سال توی صنعت کار کنیم و بعد دوباره مباحث آکادمیک رو دنبال کنیم.
البته این تفکر اشتباهه که فکر کنید تمام مسائل آکادمیک باید Practical باشند.قطعا مبنا و
مشاوره تحصیلی
پرسیده‌اند: دانشجو هستم. مدتی است که به‌سبب تغییر شرایط زندگی‌ام، رغبت و پیگیری لازم را برای درس‌خواندن ندارم. با اینکه سابقاً خیلی‌خوب درس می‌خواندم. کم کم دارم نگران می‌شوم. از طرفی، نمی‌دانم چگونه این شرایط را جمع کنم. لطفا راهنمایی‌ام کنید. پاسخ ما: زمان معینی را برای درس‌خواندن قرار دهید. در آن زمان هیچ کار دیگری نکنید. حتی اگر حال درس‌خواندن نداشتید، به هیچ کار دیگری نپردازید، هیچ کار.این کار سبب می‌شود آن زمان، ب
مروز در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما آموزش بدیم که در محل های شلوغ چطور مطالعه کنیم و مطالب را متوجه شویم.  یکی از طلایی ترین و در عین حال شلوغ ترین زمان ها برای کنکوری ها مطالعه در عید نوروز است خیلی از دوستان می خواهند در عید نوروز مطالعه داشته باشند ولی با توجه به شلوغی نوروز و عدم تمرکز در آن نمی توانند.

مطالعه ادامه مطالعه در محل های شلوغ
دین و زندگی را برای کنکور چگونه باید مطالعه کنیم که آیه ها و احادیث را باهم اشتباه نگیریم؟
١. دین و زندگی از نوع مباحث خواندنی می باشد، یعنی برای یادگیری این درس نیاز به استدلال و حفظ کردن مطالب دارید. 
٢. در قسمت آیات این درس، در مرحله اول به تسلط در ترجمه آیه رسیده سپس تمرکز خود را روی مفهوم آیه و ارتباط آن با متن بگذارید. 
٣. متن های این درس را باید به شیوه لایه ای مطالعه کرد، به این صورت که ابتدا یک پاراگراف را مطالعه کرده و حاشیه نویسی آن را
جهت اطلاع دانشجویان در مورد ترم تابستان دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع می رسد:
1- ترم تابستان دانشگاه کاملاً اختیاری است. یعنی دانشجو الزامی برای ترم تابستانی ندارد.
2- حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان، 8 واحد است.
3- شهریه ثابت و متغیر ترم تابستان نیم بهاست.
4- دروس ارائه شده
در ترم تابستان فقط شامل دروس جبرانی و دروس دانشپذیری می باشد (البته
دروس جبرانی در همه مراکز و دروس دانشپذیری در برخی مراکز ارائه می شود).
5- دروس ارائه شده در
سلمان الحلواجی رو می شناسین؟!
یه پسر کوچولوی تپل موفرفری بحرینی!
شعر می خونه انقدر قشنگ...
برید چندتاشو گوش کنید :دی

+انسان هایی که در خانه بی کار هستید،یا دانش آموزان مثل من که پوستتان کنده شده. یا حتی نشده!تو ایام تعطیلات عید/کرونا بروید و پست های @maajede را در اینستاگرام بخوانید.یک چیزی بارتان می شود وقتی از پیج در می‌آیید(!).مخصوصا چندتا پست آخرش.
+دوستان علوم انسانی!اگر دهم هستید،در دروس دهم مشکل دارید یا هرچی،«مدرسه فائزون»را سرچ کرده و
بسم الله الرحمن الرحیم 
مدتها بود که قصد داشتم جزوات و تقرارتم از دروس اساتید مختلف رو در این چند سال طلبگی تو وبلاگ قرار بدم که متاسفانه فرصت نمیشد باا این نموارد کتاب الموجز اثر حضرت ایت الله العطمی سبحانی دامت برکاته شروع میکنیم خدا کمک کنه بقیشم بذارم و ان شالله مفید باشه 

یک نکته که لازم به ذکر هست این هست که این کتاب معمولا در ابتدایی ترین سطح در اصول فقه در حوزه مطالعه میشه البته در نظام قدیم و الان در نظام جدید کتاب حلقه اول شهید صد
دروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهر تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌شود. خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله است، که آن را به یکى از گرانترین محله هاى شهر تهران تبدیل کرده است. مقبره مهدی قلی هدایت ملقب به
متولد 1337 شاز علمای حوزه علمیه لبناناز آثار ایشان:منهجیه و مراحل الاستنباط (الگوریتم اجمالی اجتهاد)دروس فی منهجیه الاستنباط (الگوریتم تفصیلی اجتهاد)دراسات فی اصول الاستناطو ...سایت ایشاندروس ایشان در مدرسه فقاهتصفحه ایشان در ویکی پدیای عربی
با سلام و آرزوی سلامتیحضور گرامی هم وطنان عزیز
همان گونه که همه  عزیزان درجریان هستند به علت خطرات شیوع ویروس کرونا، مدارس جهت پیشگیری و کنترل این بیماری تعطیل شده اند؛ باتوجه به فاصله گرفتن فرزندانمان از فضای آموزشی و درس و مدرسه در صورت عدم چاره اندیشی و عدم نظارت اولیای محترم، آسیب های آموزشی و افت درسی جدی را دردانش اموزان عزیز شاهد خواهیم بود.
 و لذا بدین وسیله خواهشمندم عنایت و همکاری لازم را جهت نظارت بر مطالعه ی دروس خوانده شده در م
مقطعی بود کههم مطالعه زیادی داشتم
هم یادگیری پیوسته 
اما
احساس سنگینی می کردم
احساس بدی همراه من بود
بعد از مدتی تامل و تفکر متوجه شدم که
دلیل این حال بد با وجود مطالعه فراوان 
اینه که به معلومات خودم عمل نمی کنم
به نظرم می رسه 
بجای مطالعه زیاد، عمل اندک
باید رفت به سمت
مطالعه مناسب و کم، عمل زیاد و پیوسته
سلمان الحلواجی رو می شناسین؟!
یه پسر کوچولوی تپل موفرفری بحرینی!
شعر می خونه انقدر قشنگ...
برید چندتاشو گوش کنید :دی

+انسان هایی که در خانه بی کار هستید،یا دانش آموزان مثل من که پوستتان کنده شده. یا حتی نشده!تو ایام تعطیلات عید/کرونا بروید و پست های @maajede را در اینستاگرام بخوانید.والله بالله یک چیزی بارتان می شود وقتی از پیج در می‌آیید(!).مخصوصا چندتا پست آخرش.
+دوستان علوم انسانی!اگر دهم هستید،در دروس دهم مشکل دارید یا هرچی،«مدرسه فائزون»
شناسایی منابع یکی از مهمترین گامهای شرکت در آزمون دکتری است. به طوری که اگر منابع را درست شناسایی نکنیم، هر قدر هم که مطالعه کنیم عملا تلاشهای ما از بین می رود. 
در بین دروس آزمون دکتری، منابع دروس عمومی برای خیلی از داوطلبان مبهم است. دروس عمومی آزمون دکتری که شامل زبان عمومی و استعداد تحصیلی است، هر یک در آزمون کتبی ضریب یک دارند. یعنی روی هم رفته با توجه به این که ضریب دروس تخصصی 4 است، در نمره آزمون کتبی یک سوم موثر هستند.
تازه این اول ماجر

✅شبکه چهار هم به مدرسه تلویزیونی پیوست
شبکه آموزش
صبح‌ها شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۸ صبح تا۹:۳۰ دروس متوسطه دوره اول و ازساعت۹:۳۰ صبح دوره ابتدایی آغاز می‌شود؛
عصر‌ها هم از ساعت ۱۴:۳۰ تا۲۳، دروس رشته‌های تجربی و ریاضی فیزیک دوره تحصیلی متوسطه نظری از این شبکه پخش می‌شود.
از ساعت  ۲۱ تا ۲۲ هرشب برنامه‌هایی در حوزه فنی حرفه‌ای وکاردانش
شبکه ۴ سیما
از شنبه تا ۵ شنبه صبح‌ها از ساعت ۸صبح الی ۹ و از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ (۶ باکس آموزشی) برای رشته‌ه
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
به نظر شما چرا ملت ما کتاب نمی خوانند مگر غیر از این است که ملت ما وقت کمی دارند من فکر می‌کنم به علت اینکه ملت در هزینه‌های زندگی خود دچار مشکل هستند برای همین فرصت کمی برای مطالعه یا خرید کتاب پیدا می کنند اما واقعیت این است که باید یاد بگیریم از شرایط مختلف برای خواندن کتاب استفاده کنیم و از شرایط بسیار سخت و محدود هم که شده حتی یک صفحه کتاب بخوانیم اما واقعیت ماجرا این نیست واقعیت ماجرا این است ما کمی تنبل شده ایم و نمی‌خواهیم مطالعه کنی
در این پست می خواهیم اصول اصلی برنامه ریزی های کنکور و آموزش هایی بی نظیر از برنامه ریزی های کنکور را به شما عرضه کنیم. 
این قسمت از سایت دیجی کنکور و این مقاله که لینک شده است ، کپی شده ! لینک مقاله ی برنامه ریزی دیجی کنکور
برنامه ریزی همه جای زندگی شما از اهمیت خاصی برخورداره ! برنامه ریزی داشتن تو تک تک لحظات زندگی می تونه تاثیر عجیبی در موفقیت شما در زندگی شخصی تون داشته باشه! کنکور هم از این موضوع مستثنی نیست ! ما یعنی تیم تحریریه ی دیجی کنک
در این روش بعد از کلاس و مطالعه یک برگه ی A4 را از عرض به چهار قسمت تا کرده و صفحه های پشت و رو را به ترتیب شماره گذاری کنید و مطالب مطالعه شده را با استفاده از رنگ های مختلف و ریز و نموداری نوشته و پس از نوشتن برگه را از طول نیز به دو قسمت تا کنید و این برگه را در جیب خود گذاشته و در اوقات مرده آن را مرور کنید.
خلاصه نویسی
در سال کنکور یکی از مهم ترین کارها در مطالعه ی دروس و جمع بندی ها، خلاصه نویسی جزء به جزء و جامع میباشد.
خلاصه نویسی ها میتوانند به صورت درس به درس مثل دروس عمومی باشد و یا به صورت مبحثی و فرمولی در دروس تخصصی باشد. اندازه ی خلاصه نویسی ها گاهی در حد سه الی چهار خط و گاه در حد یک یا چند صفحه میباشد.
طول متن خلاصه نویسی:
اندازه ی خلاصه نویسی بسته به نوع درس یا مبحث و نکات تخصصی آنها متغیر میشود. به عنوان مثال در درس عربی برای یک درس مثل
#خلاصه 1*الف) فرایندشکل‌گیری دانش تعلیم و تربیت(جلسه1)*1- کلیسا پس از سقوط امپراتوری روم شروع به ساختن بنای یک تمدن جدید کرده است.دروغ بزرگ تاریخی: تحولات تمدن ساز در غرب توسط کلیسا انجام گرفته است ولی به دروغ برای اینکه به جهان اینگونه القا کنند که دین قادر به تمدن سازی نیست، این تحولات را به رنسانس علمی نسبت می‌دهند و کلیسا را مسئول قرون تاریک می‌خوانند.2- تا ظهور انقلاب فرانسه، قویترین مراکز تعلیم و تربیت در دست کلیسا است.3- منشاء ایجاد علوم
در این روش در بالای صفحه ی تمامی طرح های شبکه ای تمام دروس که باید در اندازی ای یکسان که مناسب ترین اندازی برگه A4 یا کلاسور بزرگ است شماری طرح و نام درس را برای مثال فقه 7 نوشته می شود. طرح های هر درس به ترتیب شماره طرح به صورت جدا نگهداری می شود. در گوشه پایین طرح نیز تاریخ مرور چهار گانه به صورت ریز نوشته می شود. برای تاریخ هایی که می بایست در طرح های شبکه ای ثبت شود به تاریخ روز مطالعه یک روز اضافه می گردد تا تاریخ اولین مرور به دست آید. به عدد حا
با سلام خدمت همکاران محترم
فایلهای جدید و به روز متوسطه اول و فنی و کاردانش  بدستم نرسیده است  اگر فایل به روز شده هر یک از موارد را در اختیار دارید به این وبلاگ ارسال نمایید تا به این مطلب افزوده شود
 بارم بندی دروس دهم و یازدهم نظری و دوازدهم 99-98  به صورت فایل پی دی اف جهت دانلود و استفاده همکاران محترم در  وبلاگ قرار می گیرد
جهت دانلود فایل مورد نیاز خود روی فایل مربوطه کلیک کنید

دانلود بارم بندی دروس دهم نظری99-98

دانلود بارم بندی دروس ی
دانشجویانی که دروس معارف (تاریخ، تفسیر موضوعی قرآن، اندیشه اسلامی، اخلاق اسلامی) را با استاد داودی اخذ نموده اند، آخرین مهلت جهت تحویل تحقیق روز پنجشنبه 98/3/30 ساعت 11 می باشد.
ضمنا مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد و آموزش هیچ گونه مسئولیتی جهت تحویل آنها بعد از مهلت اعلام شده، ندارد.
تفاوت رشته تجربی از نظر تحصیل با سایر رشته ها
آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری نشان می دهد که اکثر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت میکنند
و می توان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلی ترین دروس رشته تجربی است ،
اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی می گیرد
لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب می کند حتما برای رسیدن به موفقیت ، به تمام مباحث این رشته علاقه داشته باشد.
کنکور رشته تجربی دارای ۵ زی
شیمی کاربردی نگرشی کاربردی به علم شیمی دارد و هدفش استفاده از آموخته‌های شیمی در صنعت است. به همین دلیل موضوعات مورد بحث در آن به مفاهیمی که در صنایع شیمی مطرح است نزدیک تر بوده و لذا فارغ التحصیلان شیمی کاربردی به طور معمول، بهتر جذب بازار کار می‌شوند.رشته شیمی کاربردی را می توان حد فاصل بین شیمی محض و رشته های مهندسی شیمی دانست.
کارشناسی ارشد شیمی کاربردی
یکی از گرایش‌های شیمی می‌باشد که شامل دروس کاربردی شیمی در صنعت است. اگر چه در گرای
باسلام ، با توجه به پیش رو داشتن امتحانات نوبت اول
بنا به تصمیم مدرسه و به جهت کمک به دانش آموزان پیرامون داشتن فرجه بیشتر برای مطالعه دروس امتحانی قرار بر این شد که امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای یک هفته قبل از برنامه امتحانی گرفته شود.
به همین منظور هفته آینده 1 دی ماه 98 امتحان نوبت اول درس تفکر تا صفحه 62 گرفته خواهد شد.
به دیگران اطلاع دهید
موفق باشید
چهارشنبه و پنجشنبه یعنی دیروز رفته بودیم یک دوره از طرف جامعه اسلامی داخل حوزه علمیه مشکات.
حوزه علمیه ای که اکثر طلبه هاش اول دانشجو بودند اون هم عمدتا مهندسی و سپس بعد گرفتن مدرک دانشگاهی اومدن دروس حوزوی رو می خوانند.
با پنج شیش نفر از طلبه ها که اونجا درس می خوندند و برامون کلاس گذاشتند تو این دو روز خوش و بش و کلاس داشتیم.

یکیشون بود حسن خالـ.ـقی ، یعنی من محو سیمای و رفتارش شده بودم.
همشون صورت هاشون نورانی بود.
معلوم بود چه ارتباط عمیقی
لیست دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم   http://telegram.me/davazdahumi
برای مشاهده لیست دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم کلیک کنید 

https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA

کانال پایه دوازدهم  http://telegram.me/davazdahumi

آیدی کانال پایه دوازدهم جهت جستجو در تلگرام    @davazdahumi
پایان نامه معماری
رشته معماری در مقطع کارشناسی شامل برخی از دروس تخصصی است که این دروس بیشتر به نظر می‌رسد دروس پایه‌ای و نظری برای دانشجویان این رشته باشند. به هر حال، امروزه در مقطع کارشناسی، دانشجویان تا حدودی با مفاهیم و رویکردهای معماری، طراحی و نقشه کشی آشنا می‌شوند و همچنین طراحی پلان با نرم افزارهای تخصصی از جمله اتوکد نیز در چارت درسی آنان موجود می‌باشد. با اینکه در مقطع کارشناسی، انجام پایان نامه معماری از اهمیت چندان زیادی بر
با سلام و احترام .
بودجه بندی تمامی دروس در تمامی پایه های مقطع ابتدایی به شرح ذیل جهت استفاده حداکثری همکاران محترم آموزش ابتدایی بارگذاری می گردد.
با تشکر از حسن توجه شما عزیزان.
دریافتعنوان: بودجه بندی دروس مقطع ابتداییحجم: 168 کیلوبایت
◀️ صبح ها بیشتر سعی در یادگیری مطالب داشته باشید.
◀️ درس هایی را که نیاز به مرور دارند ؛ ترجیحا به شب موکول کنید.
◀️ بلافاصله پس از غذا خوردن با شکم پر مطالعه نکنید.
◀️ قبل و بعد از مطالعه، حتما استراحت کنید.
◀️ هنگام هیجان های عصبی ،ترس ،خشم اضطراب وکینه وناراحتی مطالعه نکنید؛زیرا تمرکزندارید.
◀️ برای مطالعه شوروشوق واشتیاق فراوان داشته باشید. 
◀️ درحالت خستگی وبی خوابی مطالعه نکنید، چون برای مطالعه تمرکزحواس ندارید.
◀️ انتظار بی ج
بارم‌بندی دروس دوره‌ی اول متوسطه

فایل پیش روی شما نشان‌دهنده‌ی بارم‌بندی تمامی دروس دوره‌ی اول متوسطه توسط گروه برنامه‎‌ریزی و ارزشیابی گروه متوسطه دفتر تالیف در تاریخ آبان 96 می‌باشد که تاکنون بدون دگرگونی و روا می‌باشد.
توجه به بارم‌بندی به ویژه در خصوص در زبان انگلیسی بسیار سودمند است. چرا که باید دانست آزمون کتبی تنها 10 نمره از ارزشیابی 20نمره‌ای شما را شکل می‌دهد. 5نمره از آزمون شنیداری و 5نمره دیگر از آزمون شفاهی و توانایی گفت
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 14:11
توسط:عبدالله دودمان
با سلام و دروددو نفر از دانش اموزان سال دهم ادبیات و یازدهم تجربی بدلیل اینکه خواهان تغییر رشته بودن در امتحانات نوبت دوم در امتحانات شرکت نکردن . می خواستم بدونم در صورتی که غیبت غیر موجه زده بشه براشون مشکلی پیش نمیاد؟ یا غیبت موجه بزنیم . ضمنادر خرداد ماه در دروس تغییر رشته هم شرکت کرده اند و نمره ی لازم کسب کرده اند. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

با سلام خدمت همکار محترم
برخی در
خدمات: بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، تی آر ایکس، کار با دستگاه
امکانات:کارت خوان: دارد،بوفه: دارد،رختکن: دارد،حمام: دارد
تایم پاسخ گویی: سانس بانوان ۶:۳۰ صبح الی ۱۵
سانس آقایان از ۱۵ الی ۹:۳۰
نیاز به رزرو: خیر
میزان تخفیف: ۲۰% در کلیه خدمات برای بانوان و ۱۵%در کلیه خدمات برای آقایان
مسئول مجموعه : آقای محمدی
باشگاه دروس این افتخار را دارد که با کادری مجرب در خدمت دوستان آنی هایپری منطقه شریعتی باشد
اصول مطالعه و یادگیرى‏ :
عمدتاً در زمان امتحان، براى بهبود و افزایش یادگیرى، باید اصول زیر رعایت گردد: 
اصول پیش از شروع مطالعه: 
1- تعیین هدف و انگیزه 2- تعیین مدت لازم‏3- تعیین مقدار مطالعه‏4- انتخاب محیط مناسب‏5- اجتناب از امورى مانند پر بودن معده، اضطراب‏هاى نابه جا و تخیلات‏ اصول هنگام مطالعه:
1-مطالعه فعال و جدى‏2- حفظ آرامش‏3- در صورت امکان یادداشت بردارى نکات مهم‏4- برخورد سؤالى با مطالعه آموختنى‏5- ترک افکار منفى‏6- تمرکز حواس‏7- اس
پاورپوینت های درسی یکتا از طریق های امروزین آموزشی است . با استفاده از پاورپوینت های درسی و اسلاید دروس مخصوصا برای دروس زبان انگلیسی ، عربی ، ریاضی ، کیمیا ، فیزیک ، حسابان ، هندسه ، جامعه شناسی است . پایه دهم و پایه یازدهم از مقاطعی هستند که در وب آموزه پوشش داده شده اند . مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) یک برنامه نمایشی آماده در کل جا توسعه مکشوف برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و Mac OS می‌باشد. در بسیاری از موارد به همراه کسب و کار
نوع مطالعه و شدت مطالعه در نوع نگرش و سبک زندگی انسان ها تاثیر شگرفی دارند
اگر می خواهیم زندگیمان رنگ و بوی خاصــــــی را بگیرد در انتخاب کتــــاب ها و شدت
مطالعه هایمان دقت کنیم که بیشترین نقش را در شخصیت ما و زندگی ما بازی میکنند.
ادامه مطلب
اجاره آپارتمان در دروس

مشخصات ملک

مساحت: 150 متر
تعداد اتاق: 2
وضعیت بنا: 11 سال ساخت
طبقه: 3

پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد

توضیحات
۱۵۰ متر ۲خواب بر دروسساختمان در منطقه دنج و آرامنقشه فراموش نشدنی و بینظیر با نور عالی از دو طرفدارای خواب مستر داخل واحدسالن وسیع و دلباز بدون یک سانت پرتیاتاقهای وسیع و دلباز باکمدهای جادار و دلبازآشپزخانه با فضای باز سرتاسر کابینت مخصوص کدبانوی ایرانی 
املاک دلتا 
سلام جای دوستان خالی امروز حدود 140 صفحه از کتاب شهید قهرمان ابراهیم هادی را مطالعه کردم. بسی خوش گذشت. دوستانی که این کتاب ارزشمند را مطالعه نکردند حتما سریعتر وقت بگذارند مطالعه کنند و  دوستانی که قبلا مطالعه کرده اند وقت بگذارند دوباره مطالعه کنند.
یاد آن سخن استاد پناهیان افتادم که گفتند : میتوانید زندگی خود را به دو قسمت تقسیم کنید ، یکی قبل از مطالعه کتاب شهید هادی و دیگری بعد از مطالعه کتاب شهید .
در پناه حق
یکی از نکات مهم برای کسب موفقیت در کنکور، چگونگی مطالعه دروس عمومی و
تثبیت آن‌ها در ذهن است.کنکور یکی از آزمون‌های مهم زندگی هر فرد است که
تاثیری بالا در نظم‌بخشی و هدف‌دار شدن زندگی و کسب تجربه‌ای نو برای افراد
خواهد داشت؛ برای کسب موفقیت در این آزمون علمی باید شرایط و مقدماتی را
فراهم کرد؛ یکی از این شرایط چگونگی مطالعه دروس و به خاطر سپردن مطالب
درسی است.
دروس عمومی در دفترچه کنکور به ترتیب ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و
زبان انگ
من که پشتکار مصطفی را الگوی خود قرار داده بودم چند وقت پیش برای او یک ایمیل فرستادم و از او پرسیدم:"به نظرت برای افزایش پشتکار و اراده چه کار کنم؟"مصطفی جواب داد:""سحر خیز باش تا کامروا شوی" و توضیح داد که یکی از کارهایی که در زمینه افزایش اراده و پشتکار خیلی به من کمک کرد،بیدار ماندن در بین الطلوعین بود.من آنقدر روی خودم کار کردم تا عادت کنم بعد از نماز جماعت صبح دیگر نخوابم و تا طلوع آفتاب مطالعه داشته باشم.برخی اوقات هم که شب ها دیر می خوابیدم
جناب آقای ……
معاون محترم آموزش
موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان
با سلام و احترام
احتراما اینجانب …… دانشجوی رشته …… بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ……  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس
«تعداد تست در هفته» یکی از اصلی ترین فاکتورهای رسیدن به تثبیت و تسلط در مطالعه است.
چندتا تست بزنیم؟
رابطه ی بسیار مستقیمی بین تعداد تست ها و رتبه و تراز شما در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری وجود دارد؛ بنابراین یکی از ویژگی های برنامه ریزی اصولی و صحیح مشخص بودن تعداد تست ها در هفته و مقایسه ی این تعداد با هفته ها و ماه های گذشته است.با این مقایسه می توان فهمید که در زمینه ی تست زنی، پیشرفت داشته ایم یا درجا زده ایم و یا به عقب رفته ایم !شما
خبر جدید برای کنکوری ها
خبر جدید برای کنکوری ها در اوج یادگیری
 مصوبه جدید کنکور ۹۹/ حق انتخاب نظام امتحانی به داوطلبان واگذار شد
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: 
داوطلبان کنکور سال ۹۹ درخواست داشتند که بتوانند 
نظام آموزشی خود را برای امتحان انتخاب کنند که این حق به داوطلبان داده شد.
داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه در صورت تمایل می توانند 
دروس نظام جدید آموزش متوسطه را مطالعه کنند یا بالعکس اما باید حتما آن را در زمان ثبت نام اعلام کنند
2. با خودتان رقابت کنید
عزیزان سال یاردهم و دوستان کنکوری و سال آخری توجه کنیدچون شما عزیزان هر روز با همکلاسی‌ها و هم دبیرستانی‌های خود در ارتباط هستید، ممکن است که بحث از کنکور، بیشتر از حد معمول در صحبت‌های روزمره شما وارد شود. این بحث‌ها هم می‌تواند مثبت و هم می‌تواند منفی باشد. جنبه مثبت این بحث‌ها این است که می‌توانید در مدرسه یا حتی وقتی که در خانه هستید، به شکل تلفنی یا حضوری، با هم کلاسی‌های خود به مطالعه و رفع اشکال بپردازید، ا
آغاز ثبت نام کلاس های جبرانی و واحد های ماده در تابستان 98

توضیحات :
کسانی که در امتحانات خرداد ماه دروس مردودی دارند می توانند با مراجعه به مدرسه و انتخاب واحد دروس خود با حداکثر 35 واحد بصورت 10 واحد حضوری و 25 واحد غیر حضوری اقدام نمایند.
لازم بذکر است واحد های حضوری شامل نمره مستمری نیز خواهد بود و در نتیجه ی نمرات نقش بسزایی خواهد داشت(در واحد های غیر حضوری نمره مستمری وجود ندارد و هر آنچه در نمره  پایانی اخذ شود ثبت خواهد شد )

لازم بذکر است
..::هوالرفیق::..
فَبَشّر عِبادِ الَّذینَ یَستَمِعونَ القَولَ فَیَتَّبِعونَ اَحسَنَه
هر وقت کمی از مطالعه فاصله می‌گیرم و احساس می‌کنم برای شروعی دوباره به مطالعه به یک موتور محرک خوب نیاز دارم، سراغ «من و کتاب» می‌آیم. می‌دانیم یک کتاب خوب باید چند ویژگی داشته باشد. ساختار هر فصل مشخص و بخش بندی‌خوبی در آن انجام شده باشد. شکل ظاهری کتاب، رنگ‌ها و فونت انتخاب شده چشم نواز باشد و حال خوبی را هنگام مطالعه القا کند.  اما شاید مهم‌ترین ویژگ
1. نحوه داشتن برنامه ریزی صحیح
عزیزان سال یازدهم دوستان سال آخری و کنکوری توجه کنید
یکی از اساسی‌ترین عوامل پیشرفت یا شکست در کنکور، برنامه‌ریزی است. اهمیت برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان نیز همچون سایر داوطلبان بر کسی پوشیده نیست. شما دانش‌آموز عزیز کنکوری باید تلاش کنید تا یک برنامه صحیح و اصولی برای خود تنظیم نموده و طبق همان برنامه پیش بروید. به خاطر داشته باشید که اگر واقعاً به برنامه خود عمل کنید، حتماً نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.
نمونه سوال پایه پنجم تمامی دروس به صورت هفتگی و ماهانه
نمونه سوال پایه پنجم تمامی دروس به صورت هفتگی و ماهانه نمونه سوالات هفتگی برای تمامی دروس نمونه سوالات ماهانه برای تمایی دروسنمونه سوالات سالانه برای تمامی دروسبا دانلود این پکیج 300 صفحه نمونه سوال برای پایه پنجم دریافت کنید. برای دانلود از ...
دریافت فایل
برنامه ی من برای جبران تایم از دست رفته اینه :
قصد ندارم توی باقی ازمون های تابستون قلمچی شرکت کنم.
اولین آزمون مهرماه قلمچی در تاریخ 5 مهر برگذار میشه که یک آزمون تعیین سطحه.
برنامه ی من ، کسب آمادگی برای این آزمون تا 37 روز آینده س .
از این 37 روز اگر یک روز آخر که پنجشنبه قبل از آزمونه فاکتور بگیریم .. 36 روز باقی می مونه.
من قصد دارم مطابق برنامه راهبردی قلمچی در تابستون ، توی این 36 روز درس بخونم و برای آزمون تعیین سطح آماده بشم.
قلمچی در طی تابستو
با چند مثال به بررسی بیشتر می پردازیم :  - الطالبتان تذهبان الی المکتبه لمطالعه دروس المدرسه  .با توجه به معنا می فهمیم که این فعل برای مثنای مونث غایب است  (( .دو دانش آموز برای مطالعه درس های  مدرسه به کتابخانه رفتند  ))  - تجلس علی الکرسی و تاکل طعامها  . از سیاق جمله و ضمیر ((ها ))درطعام میفهمیم که این فعل برای مفرد مونث غایب است  . فعل امر و نهی  :امر و نهی در افعال برای همه صیغه هاست اما ما در این مطلب فقط به امر و نهی در مخاطب  می پردازیم  . بر
مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور در هر یک از درس های زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در سه پایه دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از ۴۲ نباشد.
نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۴ محاسبه می شود.
نمره درس مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۳ محاسبه می شود.
نمره درس عربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۲ محاسبه می شود.
مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گر
معرفی رشته مهندسی عمران محیط زیست
رشته عمران محیط زیست در گروه فنی و مهندسی مجموعه عمرانی قرار گرفته است.
این رشته با هدف طراحی، ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری از محیط فیزیکی به طور طبیعی بنا شده است.
وظایف مهندسان عمرانی محیط زیست حمایت از اقتصاد جهانی، تامین سلامت و ایمنی از جوامع مختلف، حفظ و بهبود محیط زیست و کیفیت کلی زندگی است.
زمینه های مربوط به اتلاف گرما و انرژی حرارتی، تصفیه و پالایش آب و هوا و اصلاح وبهبود مکان‌هائی که در اثر
آسیب‌ه

توضیحات فایل:
دانلود درسنامه علوم پایه رشته پزشکی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل درسنامه خلاصه دروس علوم پایه رشته پزشکی، در قالب pdf در ۳۸۲ صفحه با کیفیت عالی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
درسنامه خلاصه دروس علوم پایه رشته پزشکی
بهترین انتخاب برای مطالعه و جمع بندی تمام نکات آزمون علوم پایه در فرصت کم و مدت زمان کوتاه
شامل خلاصه دروس کامل :
بیوشیمی ، فیزیولوژی ، جنین شناسی ، بافت شناسی ،
در دوران جمع بندی چگونه درس بخوانیم؟این سوال بسیاری از کنکوری هاست. در یک ماه مونده به کنکور چگونه میتوانیم دروس مختلف رو جمع بندی کنیم با این حجم زیاد.
بهترین راهکار برای هر درس رو براتون توضیح میدیم 
مثلا درمورد درس زیست اینطوریه که باید خیلی زیاد از کتاب مرور کنید هیچی به اندازه خوندن زیاد کتاب درسی کمک کننده نیست واسه درس زیست
برای ریاضی و فیزیک هم تا میتونید تست های کنکورهای اخیر رو کار کنید
برای درس شیمی قسمت های حفظی رو مرور کنید قسمت
پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش

معرفی رشته های کاردانش

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
تفاوت رشته های فنی حرفه ای با کاردانش 
در رشته کار دانش تقریبا اکثر دروس به صورت عملی است و بیشتر وقت هنرجویان در کارگاه ها و آزمایشگاه ها گذرانده می شود ولی در رشته ی فنی حرفه ای تعدادی از دروس به صورت تئوری نیز ارائه می شود. بنابراین دروس رشته فنی حرفه ای به مراتب سخت تر از شاخه کار دانش می باشد و برای دانش آموزانی که علاقه ای به مباحث تئوری ندارند ، رش
بهترین مکان برای مطالعه میز شخصی و اتاقی جدا از جریان­های غیر درسی است. بهتر است میز مطالعه در کنج اتاق قرار داشته باشد به طوری که شما رو به دیوار قرار بگیرید. از اطراف میز کار خود هر چیزی که حواستان را پرت می­کند دور بدارید. تمام وسایل مورد نیاز برای مطالعه را روی میز قرار دهید تا هنگام مطالعه دائماً مجبور نباشید از جای خود بلند شوید. نور اتاق مطالعه نیز باید کافی و تلفیقی از نور سفید و زرد باشد. هنگام خواندن لم ندهید، همیشه درست پشت میز بنشین
کتاب اندیشه اسلامی 2 غفارزاده و عزیزی

دانلود فایل

دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 علی غفارزاده حسین عزیزی - میهن ...mihanvideo.com › دانلود_کتاب_اندیشه_اسلامی_2_علی_غفارزاده_حس...دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 علی غفارزاده حسین عزیزی _ برای دانلود نسخه پی دی اف فایل بر روی لینک زیر کلیک کنید.
pdf کتاب اندیشه اسلامی 2 | جنگلبانjangalban.net › downloads › tag › pdf-کتاب-اندیشه-اسلامی-2کتاب اندیشه اسلامی ۲ اثر علی غفارزاده و حسین عزیزی. کتاب اندیشه اسل
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب
کلاغ سپید پایه سوم دبستان هفت کتاب دریک کتاب ...
,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید گاج ,7 کتاب سوم دبستان کلاغ سپید گاج ,کتاب کلاغ سپید شاه کلید (3)(گام به گام دروس سوم کلاغ) اثر جمعی از ,کتاب گام به گام دروس سوم کلاغ سپید (شاه کلید3) ,ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید ,آینت ,شاهکار ریاضی سوم ابتدایی کلاغ سپید • بانک کتاب پایتخت,شاهکار ریاضی سوم دبستان کلاغ سپید ,7کتاب سوم ابتدایی کلاغ‌ سپید 93 فروشندگان و قیمت کتاب ,
به نام خدا
سلام!
وقتتون بخیر
کنکور سراسری زبان همانند کنکور سراسری هنر، شناور است و دانش آموزان با هر دیپلمی می توانند در این کنکور شرکت کنند و در صورت موفقیت و کسب رتبه قبولی در رشته های دانشگاهی زبان وارد شوند. عموما افراد از همه رشته ها در این کنکور ثبت نام می کنند چراکه زبان انگلیسی برای بسیاری از دانش آموزان امری ضمنی است که در کنار درس اصلی شان به مطالعه آن می پردازند.
از طرفی می توان کنکور سراسری زبان را یکی از سخت ترین کنکور ها درنظر گ
دانلود گام به گام تمام دروس پایه یازدهم 
گام به گام درس های ریاضی و تجربی و انسانی

امروز هم مثل همیشه یکی دیگر از گام به گام یازدهم را برای شما دانش آموزان گرامی آماده کرده ایم . همان طور که گفتیم در این مطلب گام به گام شیمی یازدهم را برای شما دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی را آماده کرده ایم. در گام به گام شیمی یازدهم جواب فعالیت ها و پرسش های کتاب درسی شیمی 2 به صورت کامل داده شده است.
لینک دانلود تمام گام به گام های یازدهم
تمام گام به گام ها به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها