نتایج جستجو برای عبارت :

از همین امروز ماشین حساب را کنار بگذارید

سلام!
امروز یه پیام برام اومد با این مضمون که یه حساب برای من تو بانک سپه افتتاح شده و من باید برم و کارت عابر رو بگیرم از بانک این در حالیه که من قبلا خودم یه حساب باز کرده بودم و شماره حساب رو تو فرم ها نوشته بودم..نمیدونم چرا اینطوری شده و قضیه چیه؟
امروز، دست خودم را گرفتم، رفتیم به یک کافه ی قشنگ، یک میز، زیر شاخه های درختی فوق العاده انتخاب کردم، نشستم و ساعت ها غرق خواندن کتاب شدم، امروز خودم را به یک روز خاص دعوت کردم، به یک روز متفاوت! روزی که در آن، خودم در کنار خودم، بخاطر خودم و برای خودم زندگی میکنم! امروز خودم را به بستنی مورد علاقه ام دعوت کردم، برای خودم شاخه گلی خریدم و آن را به دختر بچه ی زیبایی که لبخند شیرینی بر لب داشت هدیه دادم، امروز در کنار خودم خوشحال بودم و زندگی را ب
دیروز برای اینکه وقتم کمتر تلف بشه بلیط اتوبوس گرفتم و برگشتم ولی خب وقتم زیاد تلف شد.
امروز ظهر یکی از رفقا سوییچش رو داد بهم که برم دانشگاه. از این جهت که نمیخواستم پول تاکسی بدم خیلی خوشحال بودم ولی خب مساله به اینجا ختم نشد . چون تو بوفه دانشگاه مجبور شدم که ناهارش رو هم حساب کنم . تازه یکی دو هفته س برا کمتر شدن هزینه ، نوشابه رو از برنامه م حذف کردم ولی امروز نوشابه دوستم رو هم حساب کردم در عین حالی که خودم نوشابه نخوردم. 
غروب که داشتیم برم
هنوز هفدهم است.چند دقیقه وقت دارم تا بنویسم
قبلا(مثلا دو سه سال پیش) فکر میکردم روزی که 18 ساله بشوم یکی از همان مهمانی های بزرگ خواهم گرفت.دوست هایم تا نیمه شب می مانند خانه.رایتل یکی از آن سیمکارت های لاکچری بهم خواهد داد و می توانم در همه بانک های دنیا حساب باز کنم.این رویا هی روز به روز کمرنگ تر شد تا امروز صبح که بیدار شدم و تا چند دقیقه حتی یادم نیامد که امروز میتواند چه روز خاصی باشد.
واقعیت 18 من این است که دارم زندگیش میکنم.بوی آدامس اکشن
خانوم نسرین ر. که امروز توی بانک جلوی باکسِ شغلِ فرمِ افتتاح حساب نوشته‌بودین «آموزگار» و به همه می‌گفتین برای افتتاح حساب بازنشستگی اومدین و ازم خواستین برگه‌هاتون رو چک کنم و موقعی که داشتم می‌‎رفتم کلی ازم تشکر کردین؛ وقتی که به‌تون می‌گفتم باید این‌جا رو امضا کنید می‌گفتین «چشم»، من بی‌اندازه خجالت‌زده‌ می‌شدم. 
خلاصه این‌که خیلی دلبرید شما. 
امروز از صبح حال عجیبی داشتم...
عصر وقتی که نامه ادرس رو از دانشگاه گرفتم دوباره رفتم بانک...اون بانک دومیه...
هوا خیلی خوب بود...یه سرمای لطیفی روح و جسم ادم رو نوازش میداد....
رسیدم به بانک...یعنی کنار دانشگاه بود...
خوب اولش که نمیدونستن من مال کجام خیلی شیک همه چیز پیش رفت...
بعد همون سناریوی همیشگی...
هی کارمنده رفت و هی اومد...
باز رفت و باز اومد...
من دیگه طاقت نداشتم...
یه بار که کارمنده اومد سوال کنه دید دارم با دستم اشکامو پاک میکنم....
بعد ازون سعی
امروز سعی کردم اعتیادم به گوشی را کنترل کنم.
و یاد گرفتم المان ماتریسی QED را حساب کنم... دست و پا شکسته، اما یاد گرفتم. ساعت 4 و 22 دقیقه صبح است. می‌دانم امروز کار زیادی نکردم و بیش‌تر توی تختم بودم. می‌دانم خواندن 15 صفحه ذرات برای یک روز خیلی کم است. خوش‌حالم که یاد گرفتم، ولی احساس می‌کنم خیلی کم است و خوش‌حالی‌ام احمقانه است. خیلی کم است... فصل 7 ام هنوز. باید تا 11 بخوابم. بعدش هم تمام آن مقاله‌ها و محاسباتشان. وای بر من که این‌قدر تنبلم. 

به
دو تا روحیه هست که باید با هم نسبت تعادلی داشته باشند. و هیچ کدوم نباید غلبه ی دائم داشته باشن . یکی اتصال تاریخی ، حس نوستالژی ، خاطره بازی و... است. و دیگری روحیه کار تازه کردن و در زمان حال زندگی کردن و به خاطر گذشته معادلات امروز رو بهم نزدن. 
هر دو وجه های مهمی دارن اما مهمه که وجه های منفیشون رو بشناسیم و ازشون دوری کنیم .
مثلا اینکه کلا ایگنور کنیم همه چی گذشته رو خوب نیست و کسی که انگار حساب کتابی(رفاقتی مثلا) داشته رو اصلا آدم حساب نکنیم . چ
در این پست می خواهیم برای اولین بار از سوی ما، به معرفی یک کیف پول دلاری بپردازیم که شما از آن می توانید برای نگهداری دلارهای خود که از سایت های کسب درآمدی که دلار پرداخت می کنند، به دست آورده اید، استفاده کنید. سایت پرفکت مانی (Perfect Money) یک کیف پول و یک حساب بانکی اینترنتی است که از سایت های پر طرفدار در این زمینه به حساب می آید. این سایت در کنار سایت هایی همچون پی پال، پی زا و وب مانی و ... معمولا به کاربران اینترنتی به منظور کیف پولی برای نگه
پنجشنبه 10/5/1395صبح با باباجونت رفتیم بانک صادرات سر کوچه تا برات حساب باز کنیم،اول قرار بود مشترک با حساب من باشه ولی کارمند بانک گفت با باباش باشه بهتره و این شد که شما با حساب بابا و خودت صاحت یک عدد عابر بانک شدی و وقتی اسم و فامیلت رو روی کارت دیدم کلی ذوق کردم ان شاءالله همیشه حسابت پر پول باشه و تنت سلامت دلت خوش...بهترین ها رو برات آرزو میکنم عشق مامان
در بیان، با یک حساب کاربری میشه حداکثر دو وبلاگ ایجاد کرد. برای داشتن بیش از دو وبلاگ، باید یک حساب کاربری جدید درست کنیم و با حساب کاربری جدید، وبلاگ جدید رو راه بندازیم، مسئله ی که از اینجا به بعد ایجاد میشه اینه که باید برای رفت و آمد بین وبلاگ جدید و قدیم، از از یک حساب کاربری خارج و وارد حساب کاربری بعدی بشیم.
خب اینجا میشه با یک حرکت کاری کرد که در حساب کاربری اصلی هم به مدیریت وبلاگ های دیگه هم دسترسی داشته باشیم و دیگه مجبور به خروج از ح
امروز همایش دفاع از حجاب و این چیزا بوده و باز هم زمانش رسیده که تلویزیون زنهای بی حجاب رو به عنوان شهروند حساب کرده و بدون شطرنجی کردن موهاشون توی گزارش اخبار نشون بده و حتی اونها رو آدم حساب کرده و باهاشون مصاحبه کنه!
و در نهایت هم به این نتیجه برسه که حجاب در کشور ما یک قانونه و باید به قانون عمل کرد!
من?احساس میکنم دوتا گوش مخملی دراز و یک دستگاه دُم دارم و به یک چراگاه و باری برای حملش احتیاج دارم:)
بعضی از این کنارهای زندگی درست وسط زندگی اند!کناری که هی رد بشوی و مکث کنی و هوایی شوی که کنار نیست!نمیدانم از چه زمانی نوشتن را گذاشتم کنار!از چه زمانی از جمله شدن کلمات انباشته شده در ذهن پرهیز کردم! نمیدانم از چه زمانی "وقتی دیگر" را از فرهنگ لغاتم حذف کردم که زمانش فرا نرسید تا دوباره بنویسم که حالم خوب باشد که بدانم هنوز توانی برای گفتن ناگفتنیها دارم!گویا نوشتن هم هوا دارد باید بزند به سرت تا هوایی شوی و زمانِ وقتی دیگر برسد.وقتی دیگرِ آن
باور رزق بغیر حساب....
این جمله ایه که چند روز پیش به یکی از دوستام گفتم:
رزق بغیر حساب وقتیه که تو از حساب کتابای ذهنت رها شده باشی وگرنه اگرم اون رزق بیاد توی دامنت هم، نمیبینیش.
پ.ن:
*میخواستم بیشتر توضیح بدم دیدم وقت ندارم. معلوم نیست چی برام پیش بیاد. گفتم همینم غنیمته.
** کی این جمله برای من باور شد؟! کی از وسیله ها رها شدم؟! امروز تاییدش رو گرفتم. خیلی خوشحالم. 
*** این پست از نظر خودم به پست امروزم ربط داره. البته با نظرات بخونیدش.
شماره حساب مدرسه جهت واریز شهریه
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225367068006 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 
لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 
با تشکر
مدیریت دبیرستان نخبگان برتر
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225367068006 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت گرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 
لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 
با تشکر
مدیریت دبیرستان نخبگان برتر
امروز (یعنی در واقع دیروز) روزی بس شلوغ بود.
صبح ساعت هشت اینا بیدار شدم یعنی هلیا بیدارم کرد. چند روز بود میگفت کنکور دادی بعدش تو منو ببر کلاس زبان و بیار !حالا خوبه کنار خونمونه! بچه چپ دسته و میخواست که بپرسم از اموزشگاه که صندلی چپ دست دارن یا نه و نداشتن. قرار شد دوتا صندلی برداره کنار هم بذاره:)
بعدش رفتم بانک بغل خونه که حساب باز کنم و حدود یک ساعت و نیم اونجا بودم . خدارو شکر که یه کارمند خیلی خوب و وظیفه شناس به پستم خورد
بعدش خرید و ارایش

لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225467098009 و یا به شماره شبا IR10017000000225467098009 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 

با تشکر
مد
سورس کد ماشین حساب
سلام بالاخره سورس کد ماشین حساب اندروید با اکلیپس رو براتون پیدا کردم.
این سورس در قروشگاه های دیگه حدود ۴یا۵هزار تومان قیمتشه.دانلود کنید و لذت ببرید. ...
دریافت فایل
 , سورس کد ماشین حساب , سورس کد ماشین حساب اندروید , سورس کد ماشین حساب به زبان جاوا , سورس کد ماشین حساب c++ , سورس کد ماشین حساب سی شارپ , سورس کد ماشین حساب پایتون , سورس کد ماشین حساب مهندسی c++ , سورس کد ماشین حساب با متلب , سورس کد ماشین حساب در جاوا , سورس کد ماشین
در این پست می خواهیم به معرفی یک کیف پول دلاری بپردازیم که از آن می توانید برای دلارهای که از سایت های کسب درآمد دلاری بدست می آورید، استفاده کنید. سایت پرفکت مانی (Perfect Money) یک کیف پول و یک حساب بانکی اینترنتی است که از سایت های پر طرفدار در این زمینه محسوب میشود. این سایت در کنار سایت هایی همچون پی پال، پی زا و وب مانی و ... معمولا به کاربران اینترنتی به منظور کیف پولی برای نگهداری دلارهای خود پیشنهاد می شود. آسان بودن باز کردن حساب در سایت پرف
کاش میشد امروز مشهد بودم..
نفس که میکشم الان حس نفوذ هوای صبحایی دارم که از ایستگاه راه آهن به سمت حرمت تو ریه هام پخش میشد
اونجا وارد خیابان امام رضا میشم و تمام مسیر چشم میدوزم به حرمت..
انقدر هم هولم که از ذوق دوسه باره بهت سلام میکنم و دوباره و دوباره..
امروز رو اگر میشد مشهد بود،
لباس تیره میپوشیدمو
باز تنهایی میومدم حرمت..
از باب الجوادت میومدم..
سلام میکردم همونجا مینشستم..
یه گوشه کنار یکی از ستون های باب الجوادت..
بهت تسلیت میگفتم..
باهات
Ch (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت چ می باشد) مانند: Chair, cheese
Ph (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Phone, elephant
Kh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت خ می باشد)مانند: Khazar, kharazmi
Gh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ق-غ می باشد)مانند: Ghand, ghorme sabzi
Sh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ش می باشد)مانند: She, share
Zh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ژ می باشد)مانند: Mozhgan, mozhdeh
Gh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Laugh, enough
Th (تلفظ این دو حرف در کنار
قسمت ترسناک ماجرا اینجا بود که با وای فای  خونه وصل نمیشدم.فکر کردم اخرین خونه را هم از دست دادم تا امشب متوجه شدم با نت گوشی وصل میشه.احساس ناامیدی دارم نسبت به همه چیز . کار ..درس ..زندگی ..از اینکه هنوز دارم درس می خونم روح ام فرسوده است. از اینکه کارم تعطیل می کنم که درس بخونم حس خوبی ندارم .از اینکه تکلیف زندگی ام معلوم نیست ناراحتم .از اینکه هر لحظه چیزی را از دست می دهم ناراحت ام ..دوباره شروع کردم به فرندز دیدن ...حالم خوب نشد ...عصر برف میبار
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
تفصیل یا حساب های تفصیلی در لغت به معنای جدا کردن و فصل فصل کردن می‌باشد، حال چه چیز را از چه چیز جدا کنیم و به چه منظور این انفصال صورت گیرد حائز اهمیت می‌باشد.

در حسابداری ما به چند منظور این جدا کردن را انجام می‌دهیم:
بین ریز حساب‌های ما با شرکت‌های دیگر تفاوت وجود دارد، مثلاٌ حساب جاری ۱۲۵۷ بانک ملت مختص شرکت ما می‌باشد ولیکن موجودی نقد- بانک، مشترک بین همه شرکت‌ها می‌باشد، پس موجودی نقد- بانک، به عنوان حساب معین تعریف می‌شود اما با
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و باخیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه ، ولى در کمال تعجب ، دستگاه پیام داد :"موجودى کافى نمیباشد ! "امکان نداشت ، خودم میدونستم  که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم، با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:"رمز نامعتبر است"این بار فروشنده با بیحوصلگى گفت:آقا لطفا نقداً پرداخت کنید ، پول نقد همراهتون هست؟....فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته
در راه بر
امروز آخرین روز از زندگی قبلیمیه. گفتم قبلی، چون خیلی زودتر از زمانش، کنار گذاشتمش. همین الان برام قبلی محسوب میشه گرچه هنوز کسی نمی دونه. ولی فردا روز بزرگیه. فردا دیگه لازم نیست امید مسخره ای که هنوز اون ته مه ها چشمک می زنه رو نادیده بگیرم. نه دیگه فردا هیچ کس نادیده ام نمی گیره. فردا صبح همه خواهد فهمید من دیگه اون آدم قبلی نیستم، که من دیگه آدم نیستم. فقط ترکیبی از صبر و رنج و تنهایی ام. اون قدر دووم میارم که این سه تا می تونن کنار هم باشن، بد
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
امروز درسای زیادی داشت واسم. امروز فهمیدم روی هیچکس نباید حساب باز کرد. آدما، منفورترین، دروغگوترین و دوروترین‌ها هستن. آدما اونقدر بهت نزدیک میشن و اونقدر اعتمادت رو جلب میکنن که تو به عنوان خواهر و برادرت ازشون یاد میکنی. بعد با یک حرکت، بهت میفهمونن که هفت پشت غریبه‌ن. بعد اون‌وقت حرصت می‌گیره. از کی؟ از خودت. که چرا همیشه چنین آدمی بودم؟ که چرا ذره‌ای تغییر نکردم و نمیتونم تغییر کنم! که چرا عاقل کند کاری آخه؟
عصبانیم. ولی یه عصبانیِ خو
فروردین
امروز کنار یکی از عزیزانتی و مراقبش هستی حالش خوب نیستفقط مراقب باش به خودت سرایت نکنه این وضعیت روحی یا جسمی تو باید برای فردا پر انرژی باشی و قبراقدمت گرم که به فکر دیگرانی بیش از خودت
اردیبهشت
شاید هدف رو دور از دسترس می بینی همین سر خورده ت کرده و خیال می کنی شکست خوردی و به در و دیوار می زنی دوست من تمرکزت رو از روی شکست وردار به موفقیت فکر کن عاقلانه عمل کن و به در و دیوار نکوببعد می بینی که نشونه های موفقیت یکی یکی سر بر میارن
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که یا کار زیادی با ماشین حساب داریدویا علاقه خاصی به ماشین حساب دارید و یا....
این برنامه کاملا مناسب برای شما است.
کم حجم ترین و قوی ترین ماشین حساب ممکن.
قابلیت حساب تا 100000000000000000000000000000000000000 رقم.
قابل ذکر است که این برنامه مخصوص pc میباشد.
دانلود:
ابر ماشین حساب
سازنده:مانی شیروانی
زیبایی یا قشنگی رو ما بر اساس معیارهای خودمون پدید اوردیم،وگرنه بر اساس معیار های خدا ،هر چیزی که خلق میکنه قشنگه.خیلی سخته با این چشم به همه نگاه کردن ولی من به درجه‌ای از کمال رسیدم:دی که هر چی بچه میبینم ,هر شکلی باشه قشنگ میبینمش,دختر بچه باشه که دیگه براش وا میرم,خیلی خوبند☺+یه فندقی امروز تو حرم بود تو هر متر و معیاری حساب میکردی قشنگ بود,لعنتی فقط پیشم عسل داشتم اونم ترسیدم بهش بدم به گلوش بشینه هر روز خدام با خودم از این بسته های اجیل
خب، به نام خدا.
امروز اومدم سرکار.
و ان شالله شنبه به طور رسمی اولین روز کاریم حساب میشه.
اگرچه همه چی برام تقریبا مبهم گونه ست و هنوز توی شوک هستم.
مسئله سربازی به لطف خدا تموم شد.
مسئله کار هم حل شد.
دیگه کم کم با توکل و لطف خدا باید بگردیم دنبال نیمه گم شده.

خدایا مرسی...
خب، به نام خدا.
امروز اومدم سرکار.
و ان شالله شنبه به طور رسمی اولین روز کاریم حساب میشه.
اگرچه همه چی برام تقریبا مبهم گونه ست و هنوز توی شوک هستم.
مسئله سربازی به لطف خدا تموم شد.
مسئله کار هم حل شد.
دیگه کم کم با توکل و لطف خدا باید بگردیم دنبال نیمه گم شده.

خدایا مرسی...
عمیقا جای فقدان یک تتو رو کنار ساعدم حس میکنم .ختم جلسه:)
..
بخاطر کرونا کلاس های موسسه و آزمونا اینترنتی شده و نمیدونید چقدر خوشحالم که امروز به جای کله ی سحر کوبیدن و رفتن تا سر کوه و مواجه با تکمیل ظرفیت حوزه و دوباره پیاده رفتن تا خیابون شریعتی و اون یکی حوزه،امروز روی تختم دراز میکشم پتو رو می ندازم رو خودم و در حالی که راحت ترین بیژامه دنیا پامه ،امتحان میدم^^
تو حال و هوای اینروزای خودم بودم یهو چشمم خورد به  تاریخ گوشه  صفحه راست موبایل ، امروز یازدهمِ ...
امروز تولدشه ،تولد فرشته آسمونی من ،امروز میدونم  قلب مادرانه اش  دلتنگ اون چشمهای آبی میشه.  نمیدونم چکاری کنم که  دلتنگی امروز  اذیتش نکنه؟! 
+یادداشت شماره ۴۵
موزیک درمانی و غذا درمانی تا حدی جواب داد. تا حدی هم نه. دیشب و امروز "ب" خیلی سعی کرد حواس منو پرت کنه و حالم رو خوب کنه. "سین" هم چند روزیه که حالش چندان خوب نیست ولی من با این وضعیت خودم نمی تونم کمک خوبی براش باشم. بیرون صدای رعد و برق و بارون میاد. اگه امروز می رفتم دانشگاه تو این طوفان گیر می کردم. ده دقیقه دیگه ساعت رسمی کلاسایی که نرفتم تموم میشه و من دارم حساب می کنم که چقدر درس خوندم :/ به اندازه یکی از سوال های عملی. حداقل با حاشیه های دانشگا
اگر می‌خواهید برای مدتی از اینستاگرام فاصله بگیرید یا در مورد حذف دائمی حساب خود شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم آن را غیرفعال کنید. سریع‌ترین راه برای انجام این کار استفاده از یک مرورگر وب و بازدید از صفحه‌ی غیرفعال‌سازی موقت حساب کاربری است.
برای رفتن به صفحه‌ی غیرفعال‌سازی حساب با مرورگر اینترنتی مراحل زیر را انجام دهید:
ابتدا به وب‌سایت اینستاگرام مراجعه کنید.وارد حساب کاربری خود شوید.روی پروفایل خود کلیک کنید.روی دکمه‌ی Edit Profile کلیک
امروز بعد از مدتها تصمیم گرفتم یکم تو جمع بمونم
اینکه قبول کردم با بچه ها برم بیرون 
ده نفر بودیم 
اندازه دفعه های قبل حس اضافی بودن و تنهایی نداشتم و این دلیلش بختر شدن بچه ها نبود تغییرایی بود که یه ترم طول کشید تا کم کم تو وجودم شکلشون بدم درست شبیه سفالگری 
گاهی این حس انزواطلبی میومد سراغم اینکه دلم میخواست تنها باشم اما خب خوب باهاش کنار اومدم 
کنار ده نفر بودن اسون نیست 
و الان دایان داره میخونه تو گوشم ...
برای من همیشه شروع کردن هرکاری سخت بوده، ولی از اون سخت‌تر تموم کردنش بوده. امروز کاری رو تموم کردم که واقعاً دوست داشتم که ادامه بدمش ولی نشد و این نشدن، هفتاد درصدش تقصیر خودمه! نمیدونم از تموم کردنش چه حسی داشتم..عصبانیت، ناراحتی..؟ ولی نمیخوام کاری رو که قبلاً انجام دادم رو دوباره انجام بدم. خیلی نبایدای دیگه هم هست که امروز برای خودم گذاشتم. خیلی مرزای بیشتری برای خودم گذاشتم و راضیم. از منی که شروع کردم به زندگی کردن و از منی که با یه‌ات

در این پست شیوه کار کردن با سایت پیکوکلیس را توضیح خواهیم داد. اولین چیزی که شما باید برای کار در این سایت و دریافت درآمدتان انجام دهید، داشتن یک حساب در یکی از بانک های اینترتی می باشد. برای این کار باید یک حساب در یکی از سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند باز کنید. از جمله سایت هایی که بخواهید در آنها حساب باز کنید می توان به سایت های پرفکت مانی و پی ییر اشاره کرد. این دو کیف پول جزو کیف پول های معروف و مطمئن هستند و در کنار حساب های دیگری

بیا با من زندگی کنتا بنشینیمروی صخره‌هاکنار رودخانه‌های کم‌عمق
بیا با من زندگی کنتا میوه‌ی بلوط بکاریمدر دهان یکدیگرو این آیین ما شود
برای سلام گفتن به زمینپیش از آنکه پرت‌مان کنددوباره به میان برف‌هاو حفره‌های درون‌مانلبریز شود ازناگواری‌ها
بیا با من زندگی کنپیش از آنکه زمستان دست بکشداز تنها بالشتیکه آسمان تا به امروز بر آن سر گذاردهو حفره‌های درون‌مانلبریز شود از برف
بیا با من زندگی کنپیش از آنکه بهاراین هوا را ببلعدو پرندگ
یه جا خوندم امکانش هست تاریخ کنکور تغییر پیدا کنه…
خوشحال بشم یا ناراحت؟! [آیکون تفکر!]
+ اون ١٤ میلیونی که برای سیل اول قرار بود بدن رو تمام و کامل امروز ریختن به حساب! و تازه قراره برای سیل دوم هم تسهیلات بدن. عجیبه! واقعا عجیبه! :) خواستم بگم استثنا وعده ی سرخرمن طور نبود…
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
در این پست به مبحث باز کردن یا افتتاح حساب در یکی دیگر از سایت هایی که
کیف پول دائمی برای نگهداری ارزهای دیجیتال به شما ارائه می دهند، می
پردازیم. در پست های قبلی درباره کیف پول بلاکچین و نحوه باز کردن حساب در
آن پرداخته بودیم و هم اینک به شرح طریقه باز کردن حساب در سایت کوین پیمنت و آموزش کار با آن می پردازیم.
ادامه مطلب
۷ روش برای افزایش امنیت حساب گوگل
 ۰
 اشتراک‌گذاری
سرویس های گوگل تقریبا رایگان اند و شما می توانید به کمک آن ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید. ناگفته نماند که گوگل نیز تا حدودی به زندگی خصوصی ما، سرچ ها و خیلی چیزهای دیگر سرک می کشد و این باعث می شود که کمی عصبانی شویم! خب برای این که جلوی این مساله را بگیریم یا حداقل به گوگل بفهمانیم که تو آقا بالاسرما نیستی! می توانیم از ۷ ابزار استفاده کنیم تا امنیت حساب گوگل
1-یه دونه پست دارم خیلی وقت پیش آماده کردمش ... اما اینجا هنوز اونقدر شلوغ نشده که بخوام انتشارش بدم... شلوغش کنین دیگه ... اع
2- شامپو چرا دوباره گرون شده؟ شامپو 9 تومنی رو میخریدم 15 تومن امروز شده بود  19 تومن :(
3-  من : حساب من چقدر شد؟ اون: 85 تومن  من: ایول چقدر خوب شد یه بار من اومدم اینجا زیر 100 پیاده شدم :))
اون : ببخشید 112500 ... اون دو قلم نخورده بود 
من: گفتم یه چیزی مشکوک :| 
4- اونروز
اون: من رفیق مهرانم .... اگه باید پارتی بیارم بگو :)
من: نه این چه حرفیه ...
امروز بیستم ذی الحجه است.
من و تو الان در شهر مکه کنار کعبه هستیم . بیست روز دیگر تا ظهور باقی مانده است . امام زمان روز دهم محرم کنار کعبه ظهور میکند.
نگاه کن ! ببین که کعبه چقدر زیبا ، جلوه نمایی می کند !
آیا موافقی با هم گرد کعبه بنماییم؟
به راستی چرا مسجد الحرام این قدر خلوت است ؟!
شنیده بودم خانه خدا بسیار شلوغ است و هیچ وقت دور خانه خدا خلوت نمیشود.
چرا امروز این جا اینقدر خلوت است ؟
آیا عشق و علاقه مردم به کعبه کم شده است ؟
مکه محرم حرم امن خدا

در این پست شیوه کار کردن با سایت پیکوکلیس را توضیح خواهیم داد. اولین چیزی که شما باید برای کار در این سایت و دریافت درآمدتان انجام دهید، داشتن یک حساب در یکی از بانک های اینترتی می باشد. برای این کار باید یک حساب در یکی از سایت هایی که این خدمات را ارائه می دهند باز کنید. از جمله سایت هایی که بخواهید در آنها حساب باز کنید می توان به سایت های پرفکت مانی و پی ییر اشاره کرد. این دو کیف پول جزو کیف پول های معروف و مطمئن هستند و در کنار حساب های دیگری
بهترین سایت پیش بینی،
سایتی با قالبی ساده و محیطی آسان،
شارژ حساب بسیار آسان،
شارژ حساب از درگاه بانکی داخلی،
واریز مستقیم پول به حساب شما،بدون هیچ دردسری..!
پیش بینی مسابقات بسکتبال و تنیس و...
لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید:
www.winbet.com
⚠️شما چگونه شریک جرم یک کلاهبردار می شوید؟! 
در خانه نشسته اید، ناگهان اس ام اس می آید. سه تا یک میلیون تومان به حساب شما واریز می شود، ده دقیقه بعد فردی زنگ می زند: آقا ببخشید من از شهرستان قرار بوده پول واریز کنم به حساب برادرم اشتباهی به حساب شما ریختم، 
ادامه مطلب
 خرید پی پال و شارژ حساب پی پل

اگر حساب پی پل دارید اما امکان شارژ کردن و افزایش
موجودی آن را ندارید ما می توانیم حساب پی پل شما را روزانه به هر میزان که
نیاز داشته باشید شارژ نمایم و امکان
خرید پی پال
را برای شما از هر وب سایتی که مدنظر داشته باشید
فراهم کنیم. کافیست پس از ثبت نام در پی98 فرم مربوط به خرید پی پال
(PayPal) را پر نمائید معادل مبلغ دلار و یورو درخواستی خود را به تومان
توسط کارت های عضو شتاب پرداخت ک
همیشه آخرای ترم کلاس های نه چندان خوشایند صبح تا ظهر پنجشنبه گریبان گیرمان هستند... این کلاسها فضای روانی خاصی دارند. البته مستقل از درس...
حال و هوای امروز من رو یاد روزی انداخت که این پست رو نوشتم.بار دیگه ای یادم اومد که روزگار به شدت گرده! روزی که اون پست رو نوشتم دلم شکسته بود از نادیده گرفتن های "ف". از دوستی سیاستی اش با فلانی که مثلا با مذاق من خوش نبود. چه حالی بود...
حالا امروز "ف" توسط دوست جدیدش جلوی همه تحقیر شد . شکست و من صداش رو شنیدم. ب
1/ رهبر انقلاب، عصر امروز در دیدار طلاب حوزه های علمیه: امروز وظیفه حوزه از گذشته سنگین تر است؛ علت هم این است که نیاز و قبول بیشتر است/ سابق شاید ایمانهای قرص وجود داشت لکن جلوه عملی نداشت. وسط تهران شیخ فضل الله را بر دار کشیدند، عده ای هم گوشه و کنار اشکی ریختند اما حرکتی صورت نگرفت؛ با آنکه رضاخانی هم سر کار نبود. این را مقایسه کنید با شهادت طلبه همدانی؛ چه غوغایی شد. اگر آن جنازه مطهر در تبریز و تهران و بقیه کشور هم می آمد همانطور تشییع میشد.
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
نرم افزار حسابداری تعمیرات از پایه با نرم افطاز حسابداری فروش متفاوت است. هرچند شباهت هایی هم با این نوع نرم افزار های حسابداری دارد.
برای مثال در حرفۀ تعمیرات، گرفتن کار و دستگاه تعمیری از همکار رواج دارد و این کارها معمولا غیرنقدی انجام می شوند. بنا بر این بخش غیرنقدی نرم افزار تعمیرگاه کسرا به کمک شما می‌آید تا به راحتی حساب خود را نگه دارید! 
به این ترتیب برای منظور کردن حساب تعمیر در حساب یک طرف حساب به سادگی با انتخاب نام فرد به جای صند
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و با خیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه، ولى در کمال تعجب، دستگاه پیام داد:
"موجودى کافى نمیباشد! " 
امکان نداشت، خودم می دونستم که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم.
با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:
"رمز نامعتبر است".
این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت:
آقا لطفا نقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟
فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته...
در راه ب
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
نرم افزار حسابداری تعمیرات از پایه با نرم افطاز حسابداری فروش متفاوت است. هرچند شباهت هایی هم با این نوع نرم افزار های حسابداری دارد.
برای مثال در حرفۀ تعمیرات، گرفتن کار و دستگاه تعمیری از همکار رواج دارد و این کارها معمولا غیرنقدی انجام می شوند. بنا بر این بخش غیرنقدی نرم افزار تعمیرگاه کسرا به کمک شما می‌آید تا به راحتی حساب خود را نگه دارید! 
به این ترتیب برای منظور کردن حساب تعمیر در حساب یک طرف حساب به سادگی با انتخاب نام فرد به جای صند
بررسی حساب‌های مشکوک بانکی توسط سازمان مالیاتی.
مدیرکل مبارزه با پولشویی سازمان مالیاتی بررسی «حساب‌های بانکی مشکوک» خبر داد و گفت: بانک مرکزی متعهد شده که اطلاعات حساب‌هایی با گردش مالی بالای ۵ میلیارد تومان را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد.
ادامه مطلب
ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟
ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ عنوان مقاله امروز ما می باشد که به امکانات آن می پردازیم و نکاتی را بازگو می کنیم که  برای انتخاب مناسب میز مدیریتی اداری به شما کمک شایانی می کند پس در ادامه همراه ما با مقاله ” ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ ” باشید تا با ترفند های یک انتخاب ایده آل آشنا شوید .
مدیریت یک سازمان و اداره مغز اصلی آنجا می باشد . تمام تصمیم گیری های مهم برای حال و آینده یک شرکت از اتاق م
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
امروزه ، یکی از مشکلات و بزرگترین دغدغه ها این است که چگونه مراقب هرگونه سواستفاده و دسترسی افراد ناشناس به حساب مان شویم ، افراد زیادی روزانه در خصوص کم شدن پول از حساب بانکی ابزار ناراحتی کرده و به دنبال راه حل بودند و واقعا هم پیدا کردن علت کم شدن پول از حساب بانکی آزار دهنده و کلافه کننده است ، چون همیشه حواس پرتی و خرج کردن واقعی پول در کار نیست و ممکن است افرادی به اطلاعات حساب شما دست پیدا کرده باشند ، با ما همراه باشید تا نگاهی داشته با
در واقع امروزه تقریباً هر کسی که در مرحله‌ای از زندگی با محاسبه سر و کار دارد، از ماشین حساب در انجام آنها استفاده می­کند. در مدارس و امتحانات مدارس و دانشگاهی نیز امکان استفاده از ماشین حساب وجود دارد، و حتی عده‌ای اعتقاد دارند در کلاس‌هایی که از ماشین حساب استفاده می‌شود، دانش آموزان دید بهتری نسبت به ریاضی دارند و در مقایسه با کلاس‌هایی که از ماشین حساب استفاده نمی‌کنند، علاقه بیشتری به ریاضی نشان می­دهند و در حل مساله، جدی‌تر و مطم
امروز حساب بانکیم صفر شد. یه صفر گنده. پیش خودم فکر کردم اگه پدری نداشتم که هر وقت و هر کجا مثل دست ِِ خدا روی زمین به دادم برسه اوضاع چجوری می شد! راستش نتیجه ی فکرام چیز ترسناکی بود..
+ خدا باباها رو حفظ کنه. باباهای دخترای شبیه به من رو بیشتر!
ماشین حساب کاسیو JW-210TV
تعداد ارقام: 12 رقم
منبع تغذیه: نور و باتری
حافظه: دارد
قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو JW-210TV
اگر از آن دسته افرادی هستید که به خاطر ضعف و کند بودن ماشین حساب در انجام محاسبات روزانه تان به مشکل برخورده اید، حتماً از اهمیت یک ماشین حساب مرغوب و با کیفیت با خبر هستید. برای اینکه با چنین مشکلاتی روبه رو نشوید و خیالتان بابت محاسبه دقیق و سریع در کارتان راحت باشد، ما به شما ماشین حساب کاسیو مدل JW-210TV را پیشنهاد می دهیم.
ماشی
هک شدن در انواع دستگاه ها و سیستم عامل ها، در هر مکان و زمانی ممکن است. هک شدن اکانت شبکه اجتماعی نظیر هک شدن کامپیوتر نگران کننده است؛ از دلایل استفاده از سد امنیتی فایروال نیز همین هک شدن است. برای شبکه های اجتماعی در کنار استفاده از سد های امنیتی دستگاه، به ناچار باید خود کاربر از نشانه های موجود به هک شدن حساب خود پی ببرد.
✅انتشار پست و مطالب ناخواسته در صفحه شخصی
در صورتی که یک اکانت هک شده باشد، محتوا و پست هایی را در حساب خود میبینید که
⛔️هشدار نرم افزار بله کلاه برداری است!⛔️
 هشداذ نرم افزار بله به دلیل داشتن امنیتی ضعیف و باگ های زیاد بار ها هک شده و حساب های مردم خالی شده!!بار ها و بار پیگیر شدیم نمونش خود منوقتی شما در این نرم افزار شماره کارت و رمز دوم وارد میکنید یک نفر به حساب کاربری شما وارد شده و دست به خالی کردن حساب شما میزند!!و حالا سوال اینجاست ایا مدیران این نرم افزار  عرضه ساختن یک نرم افزار درست ندارند به چه حقی دست به ساختن نرم افزار میزنند که باعث خالی شدن
۷ روش برای افزایش امنیت حساب گوگل

۰
 اشتراک‌گذاری
سرویس های گوگل تقریبا رایگان اند و شما می توانید به کمک آن ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید. ناگفته نماند که گوگل نیز تا حدودی به زندگی خصوصی ما، سرچ ها و خیلی چیزهای دیگر سرک می کشد و این باعث می شود که کمی عصبانی شویم! خب برای این که جلوی این مساله را بگیریم یا حداقل به گوگل بفهمانیم که تو آقا بالاسرما نیستی! می توانیم از ۷ ابزار استفاده کنیم تا امنیت حساب گوگ
امروز پولمان به حساب واریز شد. به حساب آمازونم سر زدم و چیزهایی که از چند وقت قبل میخواستم بخرم را خریدم. بیشتر از یک ماه پیش مامان خواسته بود چیزی برایش بخرم و تا همین امروز در سبد خریدم بود. خریدم و به آدرس خانه فرستادم. گزینه‌ی "هدیه" را تیک زدم و به جای یادداشت نوشتم:
الهه به مامان:) دل‌آراما..نگارا..چون تو هستی، همه چیزی که باید هست مارا
الان نمیدانم سر صبح چطور چنین تصمیمات رمانتیکی گرفتم. انگار که خریدن این هدیه کافی نباشد، آنلاین به یک گل
سام بار یک شرکت خدمات دهنده در استان تهران میباشد که به جهات مختلف استان تهران خدمات باربری ایرائه میدهد.باربری شمال تهران، باربری شرق تهران، باربری مرکز تهران، باربری غرب تهران و باربری جنوب تهران از جمله جهات و باربری و اتوبار هایی هستند که شرکت سام بار (سامانه باربری) خدمات ارائه مینماید.
سام بار دارای سال ها تجربه و خدمات و خودرو های به روز در بهترین امکانات خود را به نواحی مختلف استان تهران در حال ارائه کردن است.
در این مطلب هدف من معرف
جوانی وارد سوپر مارکت شد ومشغول خرید بود که متوجه کسی شد که سایه به سایه تعقیبش میکنه رو برگرداند زن مسنی را دید که زل زده وی را نگاه می کرد جوان پرسید: مادر چیزی شده که مرا اینطور دنبال میکنی خانم با اشک گفت: تو شبیه پسر مرحومم هستی وقتی مرا مادر صدا زدی خاطرات پسرم را تجدید کردی جوان گفت: خانم این روزگاراست و سنت حیات، یکی میره یکی میاد شما هم خودتو ناراحت نکن.
 زنه در حال رفتن بود که از جوان درخواست کرد دوباره وی را مادر صدا کند. جوان صدا زد ما
نمیدونم شاید احمقانه باشه شاید هم از سر درموندگی ولی تصمیم گرفتم کنار بیام 
کنار بیام ک ادم دومه منم ک اونی ک تو حاشیس منم 
کنار بیام ک اگ روزی قرار باشه کسی خط بخوره اون منم بدون اینکه ذره ای نیاز ب فکر باشه 
چون ادم اشتباهه منم :) 
من میدونم ک الان کسی ک همه زندگیمه رو فرستادم جایی ک ... 
نه کافیه دیگ . از دید خودت ننویس . رفته جایی ک باید باشه . رفته با  کسی ک باید کنارش باشه خب؟  
چقد تلخه! چقد زهر داره ! انگار ی ماری خابیده رو قلبمو مدام نیشش میز
امروز ظهر که کنار مادرهای دوستای دخترم میومدیم خونه با هم حرف میزدیم همشون راجع به این حرف میزدن که چقدر مردهای بد وجود دارن یا چقدر زنهایی بودن که همسرشون بهشون خیانت میکردن اینا هم بعد از جدایی و روی پای خودشون ایستادن چقدر تونستن راحت باشن . 
منم از وقتی دوباره کارم رو ول کردم بخاطر بچه ها همون اتفاقات قبلی داره برام میوفته اینا به نظرم بخاطر اینه که هنوز یاد نگرفتم روی پای خودم بایستم هنوز یاد نگرفتم از کسی نمی تونم انتظار محبت و کمک داش
نحوه نصب قرنیز
پس از انتخاب رنگ و همین طور خرید قرنیز نوبت به مرحله نصب قرنیز می رسد .
نصب قرنیز از مراحلی است که اگر به درستی صورت نگیرد می تواند تمامی زحمات قبلی را به هدر دهد .
رنگ قرنیز ها هم معمولا یک پرده از رنگ پارکت لمینت ها تیره تر می باشند و معمولا با در ورودی و یا کابینت ست میشود ولی باز هم سلیقه شما ارجهیت دارد.

مراحل نصب قرنیز
قبل از نصب قرنیز محل قرار گرفتن قرنیز می بایست کاملا تمیز گردد و از هر گونه کثیفی و همین طور پستی و بلندی و
امروز آرام داشت وسایلشو مرتب می کرد دندان بچگی هاشو پیدا کرد و گفت میذارم زیر بالشم تا فرشته ها برام پول بذارن.گفتم آرام!!!!
همین طوری نگام کرد و متوجه شد و بعد گفت شما میذاشتین؟!! گفتم آره. دیگه همین طور نگام می کرد..اصلا باورش نمیشد.گفتم آرام مگه بچه ای؟الان که دیگه خودت می تونی واقعیت ها رو تشخیص بدی.. یعنی نمی دونستی ؟! گفت نه.بچم بهت زده شده بود، اصلا باورش نمیشد..یه لحظه از خودم بدم اومد که طوری رفتار کردم که هنوز که هنوزه اون متوجه نشده پولو
من اومدم از امتحاااان. فکر میکنی چند شدم؟ ۸۱ ! همیشه باید متوسط باشم یعنی معلمم گفت خوبه ولی مها شد ۹۷ عالی شد. حالا نمیدونم مجموعش با کلاسیام چند میشه یا چجوری ۸۱ رو حساب کرده چون ۶۰ تا سوال بود نه ۱۰۰ تا. بیخیال مهم اینه این ترم بخیر گذشت ترم دیگه بیشتر تلاش میکنم. هرچیم بگه انجام میدم. امروز بالاخره بعد چند روز میتونم کتابمو دوباره دست بگیرم هوووورااااا. 
خب، امروز بعد از مدت ها روز خوبی بود.
امروز اولین آزمونمون رو ثبت نام کردیم. 10 نوامبر که میشه یکشنبه 19 آبان آزمون داریم. پروسه ی ثبت نام آسون تر از چیزی بود که فکرشو می کردم :)
فکر کنم دیگه لازمه یه برنامه ی درست بچینم چون هر چقدر تنبلی کردم بسه.
خوابم خیلی زیاد شده. تمرکزم هم کم. 
الان حس می کنم انگیزه ی بیشتری برای زندگی کردن دارم!
چقدر زندگی بهتره وقتی آدم هدف داره!
الان حسم مثل اون وقتاست که می خواستم دفاع کنم و هر چی سریع تر ارشد رو تموم کنم!! او

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها